Šiandien jau skelbėme, kad statistikos departamentas nuo vasario  11 d. pakeitė COVID-19 statistikos pateikimą visuomenei. (Plačiau apie tai ČIA). Analizuojant vasario 11-os dienos Covid-19 ligos atvejus, oficialiosios statistikos portale įrašytos naujos sąvokos, tokios kaip „statistiškai serga“, „deklaruota“ ir t.t. Stebint Jonavos rajono savivaldybės gyventojų mirčių atvejus nuo viruso, skaičiai taipogi pakito.

Vasario 11 dienos duomenimis, Covid-19 infekcija iš viso statistiškai serga (kai liga buvo patvirtinta per pastarąsias 28 dienas) 137 jonaviečiai, deklaruota sergančiųjų – 317 (patvirtintas ligos atvejis, bet ligos kortelė dar neuždaryta, ligos pabaiga nepatvirtinta gydytojo). Vakar dienos duomenis bendras sergančiųjų skaičius buvo 244. 

Per praėjusią parą rajone statistiškai pasveiko 3 asmenys, o vakar deklaruotas net 171 nuo koronaviruso pasveikęs asmuo.

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 487 nauji atvejai, Jonavos rajone patvirtinti 2 nauji užsikrėtimai (vakar buvo 9).

Per visą pandemijos laikotarpį iki šios dienos Jonavos rajone iš viso patvirtinti 3 066 susirgimo atvejai, statistiškai pasveiko -2 827, deklaruota - 2 647.

Vasario 10-ąją skelbta, kad nuo koronaviruso yra mirę 59 mūsų krašto žmonės, šios dienos statistikos departamento duomenimis, mirusiųjų skaičius ženkliai pakito: nuo koronaviruso mirė 61 asmuo, su Covid-19 liga susijusios mirtys – 91.

Pagal bendrą sergamumą, Jonavos rajono savivaldybė iš visų 60 šalies savivaldybių yra 24-oje vietoje (vakar buvo 28 vieta). 14 -os dienų sergamumas yra 265 atvejai 100 tūkst. gyventojų.  Daugiausiai sergančiųjų fiksuojama Visagino sav.( 706 atv.), Rokiškio r. sav.( 698 atv.), Biržų r. sav. (673 atv.). Mažiausiai sergančiųjų registruota Rietavo savivaldybėje, 14 -os dienų sergamumas čia yra 42 atv. 100 tūkst. gyventojų.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: