Spalio mėnesio paskutinėmis dienomis du Covid – 19 atvejai buvo nustatyti Jonavos ligoninės pacientams, bei vienas atvejis – medikui. Lapkričio 2-ąją skelbiama, kad Jonavos ligoninėje fiksuojamas protrūkis – procedūros įstaigoje bei lankymai atšaukiami.

„Dedame visas įmanomas pastangas tirdami personalą bei pacientus, rūpinamės jų saugumu ir viruso plitimo prevencija. Prašome sekti informaciją ir tik būtinosios pagalbos atveju kreiptis į Priėmimo - skubiosios pagalbos skyrių! Procedūros bei lankymai atšaukiami. Likite kantrūs, atsakingi ir supratingi!“, - skelbia VšĮ Jonavos ligoninės administracija.

Pranešime rašoma, kad lapkričio 2-osios duomenimis, COVID teigiami yra 10 darbuotojų, kurie yra izoliuoti ir nuo lapkričio 3 dienos į darbą neateis. Dalis jų yra besimptomiai, dalis jaučia simptomus, tačiau nei vienam jų nereikalinga medicininė pagalba - jie gydomi ambulatoriškai.

Jonavos ligoninė akcentuoja, kad dėl iš anksčiau suplanuotų pacientų vizitų pas specialistus, su pacientais turėtų susisiekti konsultacinės poliklinikos registratūros darbuotojai. Dėl tolimesnių veiksmų įstaigoje ir vizitų pas medikus bus sprendžiama artimiausiomis dienomis. Situacija Jonavos ligoninėje kol kas valdoma. Šiame etape tiriami visi galimi kontaktai ir apie visus priimtus sprendimus įstaiga informaciją pateiks viešai artimiausiu metu.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: