Nacionalinis krizių valdymo centras (NKVC) informuoja, kad dėl paskelbtos karo padėties galimybės palikti Izraelį laukiančių Lietuvos piliečių išvykimas privačiu skrydžiu numatomas artimiausią naktį trečiadienį. Daugiau iš Izraelio išvykti norinčių piliečių turės galimybę tai padaryti į regioną siunčiamu Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų transportiniu lėktuvu „Spartan“.

Karinių pajėgų lėktuvas Lietuvos piliečius nugabens į saugią kaimyninę Izraelio valstybę, iš kurios gyventojai lengviau galės pasiekti Lietuvą.

Čarterinio reiso skrydis su 81 Lietuvos piliečiu numatytas trečiadienį, 1 val. nakties. NKVC palaiko nuolatinį ryšį su skrydį organizuojančia bendrove, informavusia, jog pasiruošimui skrydžiui šiuo metu nesklandumų nekyla.

Taip pat antradienio popietę iš Lietuvos į regioną siunčiamas Lietuvos kariuomenės lėktuvas „Spartan“, kuris budėjimo režimu galės reaguoti į didesnį poreikį ir padėti palikti Izraelį norintiems Lietuvos piliečiams. 

Artimiausiu metu Lietuvos mobiliųjų tinklų abonentams, šiuo metu esantiems Izraelyje, bus išsiųstos trumposios žinutės su kvietimu registruotis išvykimui iš Izraelio. 

lrv.lt inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: