Šiandien jau rašėme, kad Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba savo įvykių suvestinėje skelbė, jog vakar, vasario 22-ąją, apie 22:05 gautas pranešimas apie Jonavoje, Chemikų gatvėje, esančio daugiabučio lifte užstrigusius jaunuolius.

Netrukus po šios žinios paskelbimo portalą jonavoszinios.lt pasiekė gyventojo skambutis: jis teigė, kad iš lifto ,,išsilaisvinusius" jaunuolius pasitiko policijos pareigūnai. Iškeltas klausimas, ar jaunuoliai padarė kokį nors nusikaltimą?

Susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriu paaiškinta, kad bendruoju pagalbos tarnybų numeriu gautas pranešimas apie aptartą įvykį pasiekė ir pareigūnus. Pranešėjas teigė ir tai, kad su juo kartu lifte įstrigusiam draugui prasidėjo panikos priepuolis. 

Atvykę policininkai rado PGT (priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos) darbuotojus ir lifto avarinio atidarymo specialistą, kuris atidarė liftą ir išleido asmenis.

Vienas iš buvusiųjų (gim. 2001 m.) buvo neblaivus, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 484 str. 1 d. 

Pagal šį straipsnį, alkoholinių gėrimų ir kitų naudojant spiritą pagamintų svaigalų gėrimas gatvėse, stadionuose, skveruose, parkuose, visų rūšių viešajame transporte, automobilių salonuose, išskyrus autotransporto priemones, kurių salonas yra stacionariai atskirtas nuo vairuotojo vietos, parodose, mugėse ir masiniuose renginiuose, kuriuose savivaldybių tarybų nustatyta tvarka įmonėms, Europos juridiniams asmenims ar jų filialams yra išduotos licencijos prekiauti alkoholiniais gėrimais, sporto varžybų metu salėse ir kitose vietose, išskyrus mažmeninės prekybos ir viešojo maitinimo vietas, kuriose savivaldybių tarybų ar savivaldybių administracijų direktorių leista pardavinėti alkoholinius gėrimus išpilstant, neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę užtraukia baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto eurų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: