Kaip portalui jonavoszinios.lt praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Kauno apskrities VPK, dėl vakar netoli AB „Achema“ įvykusio automobilių susidūrimo, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamąjį kodeksą (BK).  

Lapkričio 16 d. 16.40 val. magistraliniame kelyje Kaunas–Zarasai–Daugpilis, 34-ajame kilometre, Jonavoje, Taurostos g., netoli AB „Achema“,  automobilis „Subaru Legacy“, vairuojamas vyro (g. 1983 m.) susidūrė su automobiliu „Alfa Romeo“, vairuojamu moters (g. 1992 m.).

"Subaru Legacy" vairuotojas neįvykdė kelio ženklo STOP reikalavimo ir susidūrė su pagrindiniu keliu  į kairę sukusia transporto priemone " Alfa Romeo".

Pasak liudininkų, oficialiai nepatvirtintais duomenimis, vairuotojas, vykęs iš Kauno į Ruklos globos namus, pravažiavo posūkį į Elektrėnus. Nuvažiavo link Achemos apsisukti ir nepamatė ženklo STOP. Po avarijos, išlipęs iš automobilio, pamatė šešiakampį ženklą ir suprato situaciją.

Dėl patirtų sužalojimų automobilio „Alfa Romeo“ vairuotoja pristatyta į gydymo įstaigą. Moteris, patyrusi stiprius sumušimus, piršto lūžį, nykščio kaulo atitrūkimą, per naktį buvo stebima Kauno klinikų reanimacijoje. Po susidūrimo, nukentėjusioji išlipo iš automobilio ir susmuko, todėl buvo įtariami dubens kaulų lūžiai.  Šiandien, lapkričio 17-ąją moteris jau namuose.   

Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Dėl šio įvykio Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklų pažeidimo).

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: