Šią savaitę portalas jonavoszinios.lt sulaukė jonaviečio laiško, kuriame piktinamasi dėl išdaužto automobilio lango - vyro teigimu, šis išdužo nuo futbolo kamuolio, atskriejusio iš šalia jo namų esančio futbolo stadiono. Taurostos gatvėje esą tuo metu vyko VšĮ ,,Jonavos futbolo klubo" treniruotė, tad šis, vyro manymu, turėtų atlyginti žalą. Jonavos futbolo klubas savo ruožtu tikina, kad atsakomybės nesikrato, tačiau pradžioje nori sulaukti atsakingų institucijų verdikto.

Įsitikinęs, kad langą išdaužė kamuolys

,,Prieš porą savaičių nutiko toks dalykas apatiniame stadione (Už Neries). Aš gyvenu prie stadiono, mano namo tvora ribojasi su juo. Vyksta treniruotės, kaip ir normalu, nes tai juk futbolo aikštė, bet per kiekvienas treniruotes pastoviai kamuoliais yra apspardomas mano namas ar kieme esantys daiktai.

Kaip ir šį kartą kamuolys parskrido tiesiai į automobilio stiklą. Ačiū dievui ne į vaiką ar gyvūną.  To pasėkoje buvo suskaldytas stiklas.

Buvo kreiptasi į futbolo atstovus, iškviesta policija. Futbolo atstovai tikino, kad apmokės ir t.t. Praėjo dvi savaitės, pradėjo stumdyti vieni nuo kitų, kad reikia daryti tyrimą, ar tikrai tas kamuolys išdaužė langą ir t.t.

Jau kokius 3 metus prašau, kad sudėtų kamuolių gaudykles, nes esamos - per žemos. Dėl to gadinamas mano turtas. Žingsnis iki nelaimės... Gal jūsų viešas įsikišimas padėtų išspręsti šią problemą", - teigė vyras.

Pagal taisykles

Susisiekus su Jonavos sporto centru ir pasiteiravus, ar aikštynas turi kamuolių gaudykles, patikinta, kad šis jas tikrai turi. Šalia to pridurta, kad visas aikštynas ir gaudyklės įrengtos pagal taisykles. 

Lauks išvadų

VšĮ ,,Jonavos futbolo klubas" taip pat pateikė savo atsakymą.

,,VšĮ „Jonavos futbolas“ tikrai nesislapsto nuo atsakomybės prisiėmimo. Šiuo metu laukiame, kad asmuo pateiktų oficialius dokumentus apie padarytą pažeidimą, nustatytus padaryto pažeidimo kaltininkus.

Gavę papildomus dokumentus, institucijų išvadas, kompensuosime asmeniui jo patirtas išlaidas, sutvarkant automobilio langą", - nurodė klubas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: