Atkreipkite dėmesį – internete plinta KLASTA! Kas tai?

KLASTA – tai dar ganėtinai naujas vardas lietuviškos muzikos padangėje, o tiksliau – slapyvardis, už kurio slypi 19-metė jonavietė mergina, išleidusi jau antrąjį savo albumą.

KLASTA - Kristina Chlastauskaitė, savo muzikinę kelionę pradėjo anksti. Mokėsi meno mokykloje, dainavo įvairiuose kolektyvuose ir nustebindavo savo nuostabiais solo pasirodymais įvairiuose miesto renginiuose.

Visgi, prasidėjus karantinui, galimybė pasirodyti viešumoje gerokai sumažėjo, tačiau atsirado galimybė daugiau laiko skirti savo pomėgiams, todėl KLASTA itin susidomėjo muzikos kūryba, dėl ko dienos šviesą išvydo pirmieji jos kūriniai, kurie jos pačios buvo pavadinti atitinkamai „Karantininėmis metamorfozėmis“.

Nuo pirmojo albumo mergina itin patobulėjo, melodijoms naudoja tiek gyvus instrumentus, tiek šiuolaikinę techniką, ir šiandien grįžo su nauju albumu „Happy regardless“ („Laiminga nepaisant“). Pavadinimas gali šiek tiek suklaidinti, tačiau albume yra ir ne viena lietuviška daina, kurių žanrų ir tematikų įvairovė padės surasti patinkančią dainą bet kuriam klausytojui.

Kristinos Chlastauskaitės - KLASTOS  kūrinius, abu albumus, rasite  ČIA ir ČIA.

Asociatyvi pixabay.com nuotr. 

Taip pat skaitykite: