Birželio 3 d. VU Botanikos sodo Gamtos muziejuje įvyko vaikų žemėlapių konkurso „Mano ateities pasaulis“ geriausiųjų kūrinių parodos atidarymas ir apdovanojimų šventė. Šiais metais Lietuvos kartografų draugijos organizuojamame konkurse dalyvavo 693 žemėlapių kūrėjai. Konkursas vyksta kas dvejus metus, kiekviena valstybė narė vykdo nacionalinius konkursus bei atranką savo šalyje. Šiais metais vaikų žemėlapio konkursas vyko jau dešimtą kartą. Konkursu siekiama lavinti vaikų supratimą apie kartografiją ir geografiją, skatinti dalyvauti neįgalius vaikus bei ne tik gerinti artimiausios aplinkos suvokimą, bet ir skatinti pažvelgti globaliau. Kūriniai yra vertinami pagal Tarptautinės kartografų asociacijos kriterijus. 

Vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ ugdytinė Katalina Demidenko buvo apdovanota už išskirtinės kokybės kūrinį, užėmusį I-ąją vietą nacionaliniame konkurse ir išrinktą atstovauti Lietuvai Keiptaune (Pietų Afrikos Respublikoje). Katalina apdovanota ne tik diplomu, bet ir vardine dovanėle.

Emilio Mikalausko darbas buvo įvertintas už piešinyje geriausiai atskleistą grožį ir problemas bei  pelnė A. Kapočiūno premiją.

Dar vienos ugdytinės Miglės Liutkevičiūtės darbas taip pat susilaukė aukšto įvertinimo ir mergaitė buvo apdovanota rėmėjų įsteigtu prizu.

Didžiulis džiaugsmas, žibančios akys, pasididžiavimas savimi... Ugdytiniai jautėsi svarbūs ir įvertinti.  

Vaikų lopšelio – darželio „Dobilas“ mokytoja ekspertė Dijana Borisovienė

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: