Vasario 27-ąją viename Ruklos daugiabutyje Ruklio gatvėje rutuliavosi tikra drama. Neapsieita be gausių gelbėjimo tarnybų pajėgų – priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei 3 policijos ekipažų.

Apie 14 val. daugiabučio gyventoja iškvietė policijos pareigūnus, mat jos grįžusios į namus nenorėjo įleisti dukra, o už uždarų durų girdėjosi vykstantis konfliktas – išgertuvės, triukšmas, lyg muštynės, laužomi daiktai.   

Į įvykio vietą atvykus policijos patruliams teko kviestis pastiprinimą – papildomas policijos pajėgas bei priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Pastarosios pagalbos reikėjo atidarant duris. Tačiau keliant priešgaisrines kopėčias, įsisiautėjusi kompanija jas nustumdavo.

Vis tik patekus į butą per duris, policijos pareigūnai  kambariuose aptiko išgertuvių požymius, sulaužytus daiktus, sumuštą pranešėjos brolį. Paaiškėjo, kad namuose likusi pranešėjos dukra išgertuvėms pasikvietė svečius ir niekam neleido atidaryti durų.

Patekę į butą policijos pareigūnai visiems viduje buvusiems 4 asmenims nustatė po beveik 2 prom. girtumą, o vieną agresyvų ( 2000 m.g.) asmenį teko ir sulaikyti, mat asmeninės apžiūros metu kišenėje rasti sintetiniai milteliai, galimai narkotinė medžiaga. Iš visų asmenų paimti tyrimai dėl narkotinių medžiagų nustatymo.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo bei dėl turto sugadinimo.      

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: