Kauno apygardos prokuratūros prokuroras su kaltinamuoju aktu teismui perdavė bylą, kurioje du Jonavos miesto gyventojai – K. L. ir M. B., kaltinami dėl nužudymo.
 
Ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai, tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.
 
Bylos duomenimis, šių metų vasario 7 dieną K. L., veikdamas kartu su M. B., kilusio buitinio konflikto metu rankomis ir kojomis stipriai sumušė trečią asmenį. Nukentėjusiajam nustatyti daugybiniai stiprūs sužalojimai, jis buvo išvežtas į ligoninę, tačiau dėl kilusių komplikacijų mirė. (Plačiau apie tai ČIA)
 
Iš pradžių šis ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 135 straipsnį – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo. Nukentėjusiajam mirus, jis buvo perkvalifikuotas į nužudymą.
 
Abu kaltinamieji teisėsaugai buvo žinomi ir anksčiau. Jiems pareikšti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 129 straipsnio 1 d., pagal kurį tas, kas nužudė kitą žmogų, baudžiamas laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki dvidešimties metų metų arba laisves atėmimu iki gyvos galvos.
 
Byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.
LR Prokuratūros inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: