Pirmajame lapkričio 13-ąją įvykusiame kadencijos posėdyje 6 išrinkti Seimo nariai negalėjo duoti priesaikos dėl ligos ar izoliacijos, jų tarpe buvo ir Jonavos rinkimų apygardoje išrinktas Eugenijus Sabutis.

Šiandien, lapkričio 17-ąją, Seimo posėdyje prisaikdinti Seimo nariai Evelina Dobrovolska, Justas Džiugelis, Linas Kukuraitis, Andrius Palionis ir Rimantė Šalaševičiūtė, kurie dėl ypač svarbių pateisinamų priežasčių negalėjo prisiekti pirmajame šios kadencijos posėdyje.

Šiuo metu iš viso priesaikas jau yra davę 140 Seimo narių. Neprisiekęs yra vienintelis išrinktas Seimo narys Eugenijus Sabutis.

„Turiu išduotą pažymą, kad dėl artimo kontakto su sergančiuoju koronavirusu privalau izoliuotis iki lapkričio 23 dienos. Laimei, jokių simptomų nejaučiu, sveikatos sutrikimais nesiskundžiu, tačiau pareigingai laikausi nurodymų ir privalomos izoliacijos.

Kalbant apie darbą Seime – stebiu tiesioginius Seimo posėdžius, nuotoliniu būdu dalyvauju frakcijos posėdžiuose ir balsavimuose. Tikiuosi, kad nesusirgsiu ir jau kitą savaitę galėsiu prisiekti bei pradėti tiesioginį darbą Seime“,- kalbėjo Jonavos rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys Eugenijus Sabutis bei pridūrė, kad saviizoliacija - varginantis veiksmas, kuomet negali pilnai atsiduoti darbui.

Kaip anksčiau yra pažymėjęs Konstitucinio Teismo pirmininkas, išrinktas Seimo narys, kuris pirmajame kadencijos posėdyje negali prisiekti dėl ligos, izoliacijos ar kitų ypač svarbių pateisinamų priežasčių, priesaiką gali duoti, kai šios priežastys išnyks.

E. Sabučio asmeninio archyvo nuotr. (autorius - A.Reipa)

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: