Savaitgalį Šiauliuose vyko IGF World Grappling NOGI/GI Championship varžybos. Jose dalyvavo ir sporto klubo ,,Faiteris" atstovai, pelnę ne vieną pergalę. 

,,Pasaulio Grappling čempionatas tai pagrindinis ir stipriausias renginys, vykstantis kas du metus.
Čempionate dalyvavo keli šimtai stipriausiu šios kovinės sporto šakos atstovu.

Mums be galo  džiugu tai, kad turime Pasaulio čempioną - šį garbingą titulą iškovojo EMILIS STANKEVIČIUS, nugalėjęs visus savo priešininkus NOGI disciplinoje.

Daugiausiai kovų turėjo sporto klubo "Faiteris" atstovė MIGLĖ NEMANYTĖ. Miglei per šį čempionatą (per vieną dieną) teko kovoti  9 kovas, beveik visose kovose teko kovoti pratęsimuose, kad išsiaiškinti nugalėtoją. Tai labai sunkios ir varginančios kovos, įtampa tvyro nuolat, nes atletės beveik visos panašaus pajėgumo.

Sveikiname Miglę savo svorio kategorijoje  GI disciplinoje užėmusia 2 vietą ir absoliučioje svorio kat. užėmus 2 vieta. NOGI disciplinoje pritrūko šiek tiek sėkmės ir teko  tenkintis 3 vieta", - skelbia sporto klubas.
 
Džiaugiamasi ir jaunųjų sportininkų pasiekimais. 
 
,,Amžiaus grupėje iki 13 m.  64 kg. DEIVIDAS STANKEVIČIUS narsiai kovėsi ir tik finale įtemptoje kovoje varžovas buvo pripažintas stipresniu.

Dar vienas Faiterio atstovas (U13) 72 kg.  GEDIMINAS STRUMICKAS įnirtingai kovėsi, turėjo pranašumą, bet padarius mažą klaidelę, finale nusileido stipriam varžovui ir teko tenkintis antrąja vieta.
 
Smagu pažymėti, kad IGF federacijoje sporto klubas ,,Faiteris" yra aktyvus ne tik dalyvaujant varžybose, bet ir nuolat prisideda prie federacijos veiklos, pasaulio čempionate teisėjavo du tarptautinės kategorijos teisėjai: Arnoldas Lukošiūnas ir Albertas Kašėta. Pasaulio čempionate teisėjauti yra garbė ir pripažinimas", - teigia klubas.
Klubo prezidentas Arnoldas Lukošiūnas sako, kad ilsėtis nėra kada.
 
,,Ruošiamės pilnu pajėgumu, nes jau  spalio 21 d. SK ,,Faiteris"  dalyvaus MMA "Atviras ringas Žalgirio taurė"  varžybose, į kurias atvyks svečių iš Ukrainos, Estijos, Latvijos. Nusimato rimtos dvikovos, kurios mums padeda tobulėti ir tapti stipresniais", - teigia A. Lukošiūnas.
 
 
,,Faiteris" dėkoja sportininkams ir klubo treneriams - Arnoldui Lukošiūnui, Tomui Svirskiui, Albertui Kašėtai, Matui Vaicekauskui už puikų darbą ugdant čempionus.

 
SK ,,Faiteris" info. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: