Šiais metais, Jonavoje, A.Kulviečio gatvėje, vieno mėnesio laikotarpyje degė du automobiliai. Kaip jau rašėme anksčiau, vienas - birželio 23 dieną, kitas - liepos 16 dieną.  B

Birželio 23 d. apie 0 val. 15 min. Jonavoje, A. Kulviečio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje „Audi A6 Quattro“ (pagamintas 2014 m.) kilo gaisras, kurio metu išdegė variklio skyrius ir apdegė galinė dalis.

Liepos 16 d. apie 3 val. 5 min. Jonavoje, A. Kulviečio g., automobilyje „VW Passat“ (pagamintas 2014 m.), kilo gaisras, kurio metu apdegė priekinė automobilio dalis.

Abejais atvejais įtariami padegimai, o gaisrai kilo vienas šalia kito. Gyventojai kelia klausimą, ar tai - sutapimas, ar ne?

,,Ar sutapimas, kad degė dvi mašinos toje pačioje gatvėje, vos ne viena šalia kitos? Gal padegėjas jau nustatytas? Kyla įtarimas, kad siautėjo tas pats žmogus", - teigė skaitytoja Miglė.

Susisiekus su policijos pareigūnais ir pasiteiravus, ar šie įvykiai jau išaiškinti, aiškėja, kad dėl galimų automobilių padegimų Jonavoje, A. Kulviečio g., birželio 23 d. ir liepos 16 d. pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 187 str. 2 d. (Turto sunaikinimas ar sugadinimas. Tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų). Įtariamieji nenustatyti.

,,Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminio tyrimo proceso veiksmus, todėl siekiant nepakenkti tyrimui, daugiau informacijos pateikti negalime", - teigė Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris.

A. Reipos nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: