Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) praneša, kad nuo šiol visa informacija apie fizinių ir (ar) juridinių asmenų sąsajas su subjektais, kuriems taikomos tarptautinės sankcijos, bus skelbiama FNTT interneto svetainėje www.fntt.lt skyriuje TARPTAUTINĖS FINANSINĖS SANKCIJOS, informacija prieinama ir šioje nuorodoje: https://www.fntt.lt/lt/tarptautines-finansines-sankcijos/4166.

Ši informacija skelbiama 2022 m. balandžio 27 dieną įsigaliojus Lietuvos Respublikos ekonominių ir kitų tarptautinių sankcijų įgyvendinimo įstatymo 12 straipsnio 3 dalies pakeitimui, kuriuo vadovaujantis FNTT turi informuoti finansines sankcijas įgyvendinančius subjektus dėl fizinių ir (ar) juridinių asmenų sąsajų su subjektais, kuriems paskirtos tarptautinės sankcijos.

Duomenys bus atnaujinami ir pildomi pagal atsiradusią aktualią informaciją.

FNTT primena, kad dėl Lietuvoje taikomų Europos Sąjungos (ES) finansinių sankcijų, susijusių su Rusija ir Baltarusija, bendra iš viso įšaldytų piniginių lėšų suma sudaro daugiau nei 20,278 mln. eurų, 3,419 mln. JAV dolerių ir 546 tūkst. Rusijos rublių.

FNTT inf. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: