Šiandien, rugsėjo 22-ąją, Lietuvos nacionalinės moterų futbolo rinktinės naujojo turnyro metu Jonavoje, Jonavos rajono mergaičių futbolo komandos trenerei Eglei Kazlauskienei įteiktas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) reikšmingas apdovanojimas.

Už nuopelnus vystant Lietuvos futbolą, už indėlį į futbolo puoselėjimą Eglei Kazlauskienei įteiktas III laipsnio ordinas.

Kraštietei E. Kazlauskienei ordiną įteikė Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) viceprezidentas Vytautas Tutlys,  LMFA prezidentas Artūras Krukis,  sveikinimus skyrė Jonavos r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lineta Jakimavičienė, VŠĮ „Jonavos futbolas“ atstovė Deimantė Griesiūtė, draugai, artimieji ir giminės. Toks apdovanojimas Jonavoje skirtas pirmą kartą.

„Turiu medalių, taurių už pasiekimus futbole, kuriame esu nuo 1987 metų, o šis įteiktas III laipsnio ordinas suteikia kitokį jausmą. Dabar teks siekti I laipsnio, net nežinau, ar kas turi tokį iš federacijos“, - po apdovanojimo įteikimo kalba trenerė Eglė Kazlauskienė ir priduria, kad šiek tiek juokauja, šiek tiek – rimtai, tačiau gauti tokį įvertinimą , sako trenerė, iš ties smagu.

Trenerė džiaugiasi, kad apdovanojimas  įteiktas būtent Jonavoje, kur visi jos draugai ir pažįstami galėjo stebėti tai „gyvai“ bei kartu pasidžiaugti: „Man tai yra didžiausias pagerbimas, o dirbti gerai galiu ir be ordinų“.

Trenerė E. Kazlauskienė pasakoja, kad  LFF III laipsnio ordinas įteikiamas ne šiaip sau – skaičiuojamas visas viso gyvenimo indėlis į futbolą, ypatingai žiūrima į jaunųjų futbolininkų, vaikų parengimą ir jų palydėjimą į aukštesnę lygą.

Dabar, sako trenerė, ji augina naują mergaičių futbolo komandos pamainą ir netrukus startuos naujas turas, kuris bus organizuojamas Rukloje.

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: