Dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos, siekiant komandų žaidėjų ir visuomenės saugumo, naujasis 2020–2021 metų Optibet Futsal A lygos sezonas startuos vadinamuosiuose burbuluose. Iki naujųjų metų lygos rungtynės vyks tik trijose šalies arenose – Radviliškio, Prienų ir Jonavos.

„Burbulų privalumas toks, kad visos trys arenos įsipareigoja, jog komandos turės atskiras rūbines, jos prieš kiekvienas rungtynes bus dezinfekuotos bei laikomasi visų kitų reikalingų saugumo priemonių“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio asociacijos direktorius Vytenis Kazlauskas. Taip pat numatyta, kad bent iki naujųjų metų žiūrovai į areną nebus įleidžiami, tačiau visos rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos „Youtube“ kanale.

Naujajame sezone dėl titulo varžysis dešimt klubų, tarp kurių – ir šiemet gerokai pasistiprinę jonaviečių numylėtiniai „Vikingai“. Šiame sezone nebepamatysime Vilniaus VDA ekipos, tačiau prie dalyvių prisijungė atrankos turnyre sėkmingiausiai pasirodę „Radviliškio“ ir Alytaus „Dainavos“ atstovai.

Optibet Futsal A lyga startuos jau šį savaitgalį, lapkričio 14-15 dienomis, pirmojo turo varžybomis Radviliškyje ir Prienuose. Jonavos sporto arenoje šalies aukščiausios lygos salės futbolininkų kovos prasidės tik nuo trečio turo lapkričio 25 dieną, tačiau dar prieš Optibet Futsal A lygos startą mūsų miesto arenoje lapkričio 24 dieną taip pat vyks ir tarptautinės klubinės UEFA Futsal Champions League varžybos, kuriose kausis Lietuvos čempionas Kauno „Vytis“ prieš svečius iš Švedijos – Stokholmo „Hammarby“.

 

LFF, LSPFA ir Jonavos sporto arenos informacija
Arvido Šimulio / SMK Vikingai nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: