Šią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) policijos pareigūnai sulaikė galimai narkotines medžiagas, interneto programėlės pagalba, platinusius kauniečius. Vienas iš jų – savo aštuonioliktąjį gimtadienį „atšventė“ su antrankiais. 

Birželio 19 d. Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė du jaunus vyrus (gim. 2006 m.), kurie, naudodamiesi interneto pokalbių programėle „Telegram”, sukurtoje prekybos narkotinėmis medžiagomis grupėje, vykdė galimai narkotinių medžiagų platinimą. Jaunuoliai narkotines medžiagas palikdavo iš anksto sutartoje vietoje, o pirkėjai už jas susimokėdavo kriptovaliutomis. 

Tyrimo metu Palemono mikrorajone esančiame parke rastos paslėptos ir paruoštos perduoti pirkėjui galimai narkotinės medžiagos. Maža to, Kauno policijos pareigūnai likvidavo „Telegram” grupę, kurioje buvo reklamuojama ir prekiaujama narkotinėmis psichotropinėmis medžiagomis. 

Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyba pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. 

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai. 

Kauno apskr. VPK informacija 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: