Jau prieš keletą savaičių achemiečius pasiekė žinia, kad UAB ,,Jonavos autobusai" nuo rugsėjo 1-osios ketina panaikinti reisus, kurie buvo patogūs keliaujantiems į darbą. Portalo jonavoszinios.lt redakcija sulaukė prašymų pasidomėti šia situacija.

,,Visada važinėjau autobusu. Vasarą galima dviračiu, bet kas bus žiemą? Problemų dėl panaikintų reisų kyla ir kitiems mano kolegoms. Pati ,,Achema" kol kas nieko nepasiūlė. Kažin, ar ir pasiūlys, bet mes tikimės... Liekame be transporto į darbą. Nežinome, ką reikės daryti", - kalbėjo į redakciją paskambinęs achemietis (skaitytojo prašymu vardas ir pavardė neskelbtini).

Šiandien UAB ,,Jonavos autobusai" apie panaikintus reisus oficialiai pranešė savo ,,Facebook" paskyroje ir internetiniame puslapyje. Čia nurodoma, kad toks sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į mažą keleivių skaičių. 

,,Jonavos rajono savivaldybės Keleivinio kelių transporto komisija, įvertinusi savivaldybės finansines galimybes, keleivių skaičiaus mažėjimą ir nuostolių augimą miesto maršrutuose, 2022 m. liepos 14 d. vykusiame posėdyje priėmė sprendimą nutraukti AB ,,Achema“ krypties maršrutus bei jų autobusų reisus Jonavoje.

Informuojame, kad remiantis minėtu sprendimu, nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. bus visiškai nutrauktas eismas Jonavos miesto autobusų maršrutais Nr. 8 „Rimkai – AB „Achema““ ir Nr. 8A „Rimkai – AB „Achema“ - Rasa“. Kaip keisis kiti miesto maršrutai informuosime vėliau". - rašo ,,Jonavos autobusai".
 
Tuo tarpu pati AB ,,Achema" tikina ieškanti sprendimų.
 
,,Iki šiol darbuotojai pirkdavo autobuso bilietus ir naudojosi patvirtintu viešojo transporto maršrutu. Informavome darbuotojus apie pasikeitusią padėtį. Šiuo metu ieškome sprendimų, kurie leistų pasirūpinti darbuotojų atvykimu į darbą", - teigė bendrovės komunikacijos vadovė Jolita Macelytė.
 
Anot UAB ,,Jonavos autobusai" vadovo Otaro Urbano, ,,Achema" yra kreipusis į jo vadovaujamą bendrovę dėl specialių reisų užsakymo. 
 
,,Mes pateikėme savo skaičiavimus. Laukiame, koks bus jų sprendimas", - teigė O. Urbanas.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: