Sausio 23 - osios vakarą gausios gelbėjimo tarnybų pajėgos skubėjo į Ruklos miestelį. Apie 21 val. pranešta, kad Piliakalnio gatvės daugiabutyje jaučiasi dūmai, galimai dega pirmajame aukšte esantis butas, o viduje gali būti žmogus.

Minėtu adresu atvyko gausios ugniagesių gelbėtojų, policijos, medikų pajėgos. Ugniagesiai į uždūmintą butą pateko per pirmojo aukšto balkoną. Bute rastas galimai neblaivus, pirminiais duomenimis lovoje rūkęs pensijinio amžiaus vyriškis.  Užgesintas bepradėjęs pliekstis gaisras, vyriškis prikeltas iš miego.  

Buto duris atidarius iš vidaus, įleisti medikai. Dėl galimo apsinuodijimo smalkėmis asmuo išvežtas į gydymo įstaigą.

Anot pensijinio amžiaus vyro kaimynų, senolis neretai elgiasi neatsakingai – be priežiūros palieka dujinę viryklę, dažnai vartoja alkoholį, pas jį lankosi įtartini asmenys. Kaimynai baiminasi dėl vyriškio ir savo saugumo.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: