Bendradarbiaudamas su partneriu Jonavoje – Radavičienės įmone – GENERAL FINANCING BANKAS plečia jonaviečiams teikiamų paslaugų spektrą: nuo šiol miesto gyventojai gali patogiai naudotis refinansavimo paslauga.

Tęsia bendradarbiavimą

GENERAL FINANCING BANKO paslaugos internetu bei telefonu yra prieinamos visoje Lietuvos teritorijoje, o Klientų aptarnavimo skyrių tinklas yra vienas plačiausių iš visų bankų. Ne išimtis ir Jonavos miestas: norintiems paslaugomis pasinaudoti gyvai, tokią galimybę čia suteikia Banko partneris – Radavičienės įmonė.

,,Kartu su Radavičienės įmone veiklą Jonavoje vykdome jau daugiau kaip 5 metus. Didžiuojamės puikiais bendro darbo rezultatais: mūsų partneris Jonavoje teikia pirkimo išsimokėtinai, pinigų skolinimo paslaugas. Matydami jonaviečių poreikį refinansavimo paslaugai, su Radavičienės įmone sutarėme ir dėl šios naujos paslaugos teikimo per partnerį", - teigia minėto Banko Pardavimų departamento direktorius Skirmantas Ketvirtis.
Plačiau apie paslaugą

Refinansavimas - paslauga, kuri yra skirta susimažinti turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinę įmoką ir/ar esant poreikiui, už tą pačią įmoką pasiskolinti papildomai.

,,Jei turite kelias paskolas, jas apjungiame į vieną ir sumoje kiekvieną mėnesį Jūs mokate mažiau. Žinoma, net jei turite tik vieną paskolą, tai taip pat yra galimybė mokėti mažiau ar, esant poreikiui, pasiskolinti papildomai", - kalbėjo S. Ketvirtis.

Refinansuojama suma siekia iki 25 000 EUR, o palūkanos ir kiti mokesčiai priklauso nuo refinansuojamos sumos dydžio.

,,Vėlgi, jei labai paprastai – kuo didesnę sumą refinansuojate, tuo mažesni mokesčiai. Tačiau visi atvejai yra individualūs, todėl nieko nėra paprasčiau nei pasikalbėti su specialistu ir gauti konkretų - Jums pritaikytą - pasiūlymą. Refinansavimo paslaugą Lietuvoje teikiame dvejus metus. Per šį laikotarpį padėjome daugybei klientų susimažinti mėnesio įmokas ar, išlaikant tą pačią įmoką, esant poreikiui ir galimybėms leidžiant, pasiskolinti papildomai", - kalbėjo S. Ketvirtis.

Laikosi Atsakingojo skolinimo nuostatų

Pasiteiravus, ar klientas, ketinantis pasinaudoti šia paslauga, turi įvertinti kažkokias rizikas, S. Ketvirtis pabrėžia, kad GENERAL FINANCING BANKAS atlieka atsakingą ir nuodugnų kiekvieno kliento kreditingumo vertinimą.

,,Finansų rinkoje veikiame jau 15 metų ir griežtai laikomės Lietuvos banko patvirtintų Atsakingojo skolinimo nuostatų. Klientui ypatingo pasiruošimo nereikia, tiesiog ateikite ir mes pateiksime Jums pasiūlymą. Beje, pasiūlymas neįpareigoja jo priimti, jei kažkurios pasiūlymo sąlygos Jūsų netenkins, drąsiai galėsite jo atsisakyti", - pasakojo S. Ketvirtis. 

Svarbus kiekvienas klientas


Pagrindinė ir svarbiausia GENERAL FINANCING BANKO komandos užduotis – visus procesus maksimaliai pritaikyti individualiam klientui taip, kaip jam yra patogiausia.


,,To paties norime ir iš partnerių, su kuriais bendradarbiaujame! Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir situaciją, tad kai kurie klientai mus renkasi dėl geros kainos, kiti – dėl greito aptarnavimo, treti – dėl labai gero aptarnavimo. Turime ką pasiūlyti kiekvienam", - teigė S. Ketvirtis. 


Jonaviečiai, susidomėję GENERAL FINANCING BANKO paslaugomis, gali kreiptis į Banko atstovą Jonavoje tel.nr.: 8 657 81919.
Banko partneris įsikūręs adresu J. Basanavičiaus g. 21

Užsakymo nr. 2020/11/20/1

Taip pat skaitykite: