Šį savaitgalį į Jonavą sugužės geriausios jaunosios mūsų šalies tinklininkės, kurios varžysis Lietuvos jaunimo čempionato finalinio ketverto varžybose. Šiose varžybose dalyvaus ir mūsiškės – Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinės, vadovaujamos trenerės Lijos Darandovienės.

Be jonaviečių, kovoti dėl aukso atvažiuos tinklininkės iš Kauno ir Vilniaus, taip pat Šiaulių komanda, kurioje žais Jonavos „Achema-KKSC“ komandos žaidėja Vaiva Valionytė.

Iš pradžių jaunimo čempionate dalyvavo 16 komandų: visos jos tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes ir keturios daugiausiai taškų surinkusios komandos pateko į šį savaitgalį vyksiantį finalinį etapą. Po reguliariųjų varžybų pirmąją vietą iškovojo Kauno centro sporto mokykla, antrąją – mūsų miesto tinklininkės. Trečiojoje vietoje liko Vilniaus sporto mokykla „Tauras“, kuri jau daugelį metų laimi šios amžiaus grupės varžybas, o paskutinįjį bilietą į finalus iškovojo ketvirtojoje vietoje likusios Šiaulių sporto mokyklos „Dubysa“ tinklininkės.

Pernai JKKSC tinklininkės jaunimo čempionate užlipo ant prizininkių pakilos – užėmė trečiąją vietą. Šiemet dėl medalių Jonavos garbę gins būrys „Achema-KKSC“ komandos žaidėjų: jaunimo komandos kapitonė Liepa Šiūšaitė, Eglė Gutauskaitė, Agnė Vaičiulytė, Agnė Bielejevaitė, Urtė Neimantaitė, Gabija Kasperavičiūtė ir Ugnė Ugonauskaitė. Taip pat sudėtyje talkina jaunesnės komandos narės Dastina Železniakaitė, Evelina Vaitkutė ir Reda Michnevičiūtė.

Dalinamės rungtynių tvarkaraščiu ir kviečiame ateiti palaikyti mūsų jaunųjų tinklininkių kovoje dėl Lietuvos čempionato aukso:

- 2017.03.31, 16:00 - Kaunas - Šiauliai

- 2017.03.31, 17:30 - JONAVA - Vilnius

- 2017.04.01, 12:00 - Kaunas - JONAVA

- 2017.04.01, 13:30 - Vilnius - Šiauliai

- 2017.04.02, 11:00 - JONAVA - Šiauliai

- 2017.04.02, 12:30 - Kaunas - Vilnius

Visos rungtynės vyks JKKSC sporto salėje (Vasario 16-osios g. 1A, Jonava).

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: