„Nu čia mes visi taip važiuojam, kurie nori sukti į kairę, į Achemą, negi stovėsi pusvalandį, stovi eilė tiems, kurie suka į dešinę. Absurdas būtų neleist kitaip. Čia jūs rimtai tik vieną tokį užfiksavote. Čia dviženklis skaičius kasdien“.

„Pirmadienio rytą man bestovint tame kamštyje 7.50val. tokių važiuojančių per tą tiltą buvo 8 per visą eilę, taip, kad ne tik moterys, bet ir vyrai taip važiavo!“

„Tokiems egzaminų perlaikymas“.

Tai tik keli interneto vartotojų komentarai jonavoszinios.lt Facebook paskyroje, kuomet rugsėjo 8-ąją publikavome straipsnį „Kolonos lenkimas per ištisinę liniją ant tilto per Nerį gresia rimtais nemalonumais“. Lengvojo automobilio vairuotoja, tuomet sumaniusi „tapti gudresne“ už kitus, sulaukė jai pritaikytos administracinės atsakomybės.

Daugiau nei šimtas komentarų, pasirodžiusių po minėtu straipsniu, atskleidė realią situaciją – tokių pažeidimų, kaip spūsties lenkimas per ištisinę liniją ant tilto prie Achemos, apstu. Deja, bet vis dar atsiranda „gudresnių už gudrius“, kurie mano, kad pavojingas manevras – nieko baisaus.

Šiandien, rugsėjo 29-ąją, 7 val. 45 min., fiksuotas analogiškas Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimas. Pilkos spalvos lengvasis „Hyundai“ automobilis atliko neleistiną manevrą. Užfiksuotas galimo pažeidimo atvejis perduotas policijos pareigūnams - išsiųsta neretušuota medžiaga, kur aiškiai matosi automobilio valstybiniai numeriai.  

KET rašoma, jog ištisinės linijos kirtimas ir įvažiavimas į priešpriešinio eismo juostą pažeidžiant Kelių eismo taisyklių reikalavimus užtraukia 60–90 eurų baudą. Taip pat gali būti atimta teisė vairuoti nuo vieno iki trijų mėnesių. Tokiu manevru kelyje sukėlus pavojingą situaciją bauda siekia nuo 170 iki 230 eurų.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: