Pristačius pakoreguotą Lietavos gatvės rekonstrukcijos planą (plačiau apie tai ČIA) bei gyventojams su juo susipažinus, jonaviečiams kilo papildomų klausimų. Netrūko diskusijų viešoje erdvėje, gyventojų nuogąstavimų sulaukė ir portalas jonavoszinios.lt. Savo ruožtu Jonavos rajono savivaldybės atstovai ramina gyventojus bei kviečia ir toliau teikti pastabas ar pasiūlymus.

Gyventojai, peržiūrėję koreguotą rekonstrukcijos planą, teigė, kad nėra išspręsta automobilių parkavimo problema. Vienas iš Lietavos g. gyventojų rašo, jog jei reiks, rinks parašus ir protestuos dėl tokios rekonstrukcijos.  

„O kur Lietavos g. 49-47 namai, jūsų nuomone, turės statyti automobilius??? Kiek matau pagal projektą esamos vietos prie Lietavos g. 49 namo bus panaikintos. Prie 47 namo autobusų stotelė atsiras. Kitoje kelio pusėje 2 neįgaliųjų vietos ir kelios paprastos, kurios bus užimtos "Bikuvos" . O ant posūkio ir pvz., kur Lietavos g. 15 namas, ten automobilių vietos iš abiejų kelio pusių bus. Tai dabar gyvendamas Lietavos g. 49 name turėsiu statyti automobilį prie garažų ar prie Lietavos g. 15 namo?

Kodėl niekada nežiūrima į žmones? Daug metų yra prašoma platinti aikštelės, padaryti vietų automobiliams, o čia gaunasi, kad jos išvis bus panaikintos? Jeigu reikia, galime net parašų surinkti, jog protestuojam už tokią kelio rekonstrukciją. Kur kiti namai gaus viską, o kita dalis - nieko", - rašė jonavietis, kurio pastaba perduota Jonavos r. savivaldybės administracijos statybos, remonto ir architektūros skyriui. Pastarasis teigia, kad bus pasižiūrėti projekto sprendiniai, o gyventojo pastaba šiuo konkrečiu atveju bus aptarta.

Savo ruožtu Jonavos rajono savivaldybės atstovai ramina gyventojus ir teigia, kad būtent todėl ir vyksta pakoreguoto Lietavos gatvės rekonstrukcijos projekto viešinimas, kurio metu gyventojai kviečiami su juo susipažinti ir iki nurodyto laiko teikti savo pasiūlymus, pastabas, pageidavimus tiek projektuotojams, tiek ir rajono savivaldybei. Taip pat teigiama, kad į gyventojų pasiūlymus bus atsižvelgta, pastabos bus peržiūrėtos, apsvarstytos, ir, tikimasi, kad galutinis projektas bus tinkamas visiems.

Primenama, kad pasiūlymus kviečiama teikti el.paštu: robertas.jautakis@urbanline.lt  iki 2021m. balandžio 28 d. 16:00 val. ir viešo susirinkimo metu, kuris vyks 2021-04-28 d. 16:00 val. Jonavos rajono savivaldybėje (Žeimių g. 13, 55158 Jonava). Karantino atveju viešas susirinkimas bus vykdomas tiesiogiai nuotoliniu būdu, prisijungiant per šią nuorodą:  https://bit.ly/3s1hSf1 

Plačiau su projektiniais pasiūlymais susipažinti galite ČIA.

Vaizdinė medžiaga ČIA.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: