Segmentiniai garažo vartai yra visame pasaulyje išpopuliarėjęs garažo vartų tipas. Ir čia nėra nieko nuostabaus – kone kiekvienas garažą dažniau naudojantis namo savininkas greitai įvertina labai paprastą ir efektyvią segmentinių vartų atidarymo-uždarymo sistemą bei kompaktišką, daug vietos neužimančią sumontuotų segmentinių vartų konstrukciją. Šiuolaikinei pramonei vis labiau žengiant į priekį, atsiranda naujų garažo vartų apdailos, gamybos bei spalvų sprendimų, padedančių puikiai suderinti garažo vartus su namo fasadu ir juos paversti unikalia stiliaus detale. Bene geriausius kokybės, patvarumo ir estetikos derinius segmentinių vartų sferoje gali pasiūlyti „Hormann“ – visame pasaulyje žinomi garažo vartų ir namų durų gamintojai. 

Vokiška kokybė prieinama visam pasauliui

Daugiau nei prieš 85 metus savo veiklą „Hormann“  pradėjo kaip lokalus šeimos verslas. Šiandien garažo vartų, jų atidarymo-uždarymo pavarų bei namų durų gamyboje besispecializuojanti įmonė išaugo į vieną žinomiausių savo srities lyderių. Nuo įmonės įkūrimo buvo pagaminta ir visame pasaulyje sumontuota daugiau nei 20 milijonų individualizuotų „Hormann“  garažo vartų. 40 specializuotų gamyklų daugiau nei 6000 darbuotojų kasdien projektuoja bei gamina originalius „Hormann“ produktus. Daugiau nei 100 platinimo vietų 40 pasaulio šalių bei milijardą eurų viršijanti metinė įmonės apyvarta byloja apie didžiulį klientų pasitikėjimą „Hormann“  gaminiais bei šios įmonės produktų sėkmę pasaulinėje rinkoje. Vienas iš populiaresnių „Hormann“ gaminių segmentinių vartų rinkoje – LPU42 segmentiniai garažo vartai.

Tvirtas ir ilgaamžiškas pasirinkimas

Jei ieškote tvirtų ir ilgaamžiškų segmentinių garažo vartų, kurių spalvą ir stilių galima individualizuotai pasirinkti ir puikiai suderinti su namo fasadu, „Hormann“  LPU42 segmentiniai vartai tokiu atveju yra tiesiog puikus pasirinkimas. Dvisieniai, 42 mm storio cinkuotos plieno skardos ir poliesterinės pagrindo dangos LPU42 vartų segmentai garantuoja aukšto lygio vartų tvirtumą, sandarumą bei atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams. Naudinga žinoti, jog segmentinių LPU42 garažo vartų dydis taip pat gali būti pasirenkamas individualiai. Vartų ilgio ir pločio matmenys gali siekti iki 6000*3000 mm dydžio išmatavimus. Pasirinkus LPU42 „Hormann“  vartų modelį, galima pasirinkti ir skirtingas vartų kombinacijas pagal jų atidarymo tipą. Galima išsirinkti vientisus, nepermatomus segmentinius vartus, arba garažo vartus su papildomai įmontuotais įvairių stilių langais, durimis bei kitais papildomais elementais.

Dar vienas funkcinis-estetinis segmentinių „Hormann“  garažo vartų pranašumas – itin preciziškas šių garažo vartų plokštės sujungimas. Plokštę sudaro keli segmentai, kurie yra ne tik lanksčiai, bet ir labai patvariai sujungti su griovelių ir įlaidų sistema. „Hormann“  naudoja unikalias sujungimų formas, dėl kurių uždarius vartus segmentinės sandūros yra praktiškai nematomos plika akimi. Taip ne tik užtikrinamas akiai patrauklesnis estetinis vaizdas, bet ir garantuojama sąlyginai gera šiluminė garažo vartų izoliacija (ji LPU42 vartų atveju siekia 1,4 W/(m²·K)1).

„Hormann“  segmentinių garažo vartų spalvą ir stilių galima individualizuotai pasirinkti ir puikiai suderinti su namo fasadu.

Įsigyjant naujus garažo vartus pirkėjams paprastai yra aktualus ne tik pačių vartų bei jų segmentų patvarumas bei šiluminės izoliacijos lygis, bet ir triukšmo izoliacijos efektyvumas bei vartų saugumo lygis. Inovatyvūs LPU42 segmentiniai vartai pirkėjus džiugina ir šių veiksnių atžvilgiu.

LPU42 garso izoliacijos lygis siekia apie 25 db. Toks triukšmo slopinimo rezultatas yra gana solidus tarp segmentinių garažo vartų. Žinoma, jis negarantuos absoliučios garažo izoliacijos nuo triukšmo, tačiau neabejotinai ženkliai sumažins iš aplinkos į namą besiskverbiančių garso bangų triukšmingumo lygį.

Beveik kas dešimtas įsilaužimas į namus įvyksta vagims pasinaudojant garažo vartais. Galvodami apie jūsų privačios erdvės saugumą, „Hormann“  inžinieriai paliko galimybę į LPU42 segmentinius varus integruoti RC2 apsaugos sistemą. Ši sistema suteikia itin kokybišką apsaugą nuo įsilaužimo. Be specifinių žinių ir įsilaužimo įrankių vagys RC2 sistemos neturėtų įveikti per 3 aktyvaus įsilaužimo bandymų minutes. Turint galvoje tai, jog nepavykus įsilaužti per pirmas 90 sekundžių dauguma įsibrovėlių nusprendžia palikti pasirinktą objektą, RC2 apsaugos sistemos neabejotinai suteikia efektyvią apsaugą jūsų namams.

Šiuolaikiškas valdymas

Šiais laikais vis daugiau garažo vartus perkančių klientų pageidauja, jog į juos būtų integruota išmanaus nuotolinio vartų atidarymo funkcija. „Hormann“  šiuo atveju turi ne tik itin saugų, bet ir itin inovatyvų autorinį sprendimą – automatizuotą vartų atidarymą „BiSecur“ sistemos pagalba. Ši dvikryptė radijo ryšio sistema pasižymi itin saugiu kodavimo metodu ir kokybišku nuotoliniu veikimu. „Hormann“  garažo vartus naudojant „BiSecur“ ryšį atidaryti galima ir specialiais nuotoliniais siųstuvais-pulteliais, ir prie vartų įtaisomais atidarymo mechanizmais, ir per išmaniuosiuose įrenginiuose instaliuojamas išmaniąsias programėles. Su „Hormann“  nuotolinio atidarymo funkcija nereikės šalti prie garažo vartų ieškant raktelių bei užrakto spynos. Išmaniojo stebėjimo programėlių dėka galėsite nesijaudinti dėl to, ar uždarėte garažo vartus. Laiką taupančios ir lengvai naudojamos išmaniosios vartų atidarymo sistemos neabejotinai palengvins kasdieninius LPU42 ar kitų „Hormann“  vartų naudojimo procesus.

„Hormann“ segmentinių garažo vartų galimybės - individualiems namų gyventojų poreikiams.

Kurdami tvirtas ir estetiškai patrauklias namų durų bei garažo vartų sistemas, „Hormann“ specialistai pasirūpina ne tik kokybišku ir ilgaamžiu jų tarnavimu, bet ir naudojimo patogumu bei galimybėmis individualizuoti jų produktų stilių pagal pačius įvairiausius namų fasado stiliaus poreikius. Padedami „Hormann“  galėsite lengviau sukurti savo svajonių namus – vietą, kurioje gera gyventi!

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: