Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, šeštadienį, vasario 4 dieną,  apie 19.35 val. Jonavoje, Žeimių g., automobilis „Škoda" kliudė stovintį automobilį „VW Passat“. 

Paaiškėjo, kad ,,Škodos" vairuotojas buvo neblaivus - jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,90 prom. 

Portalo jonavoszinios.lt skaitytojai informavo, kad ,,Škoda" buvo pažymėta taksi skiriamaisiais ženklais. Pastaroji priklauso UAB ,,Jonavos taksi". Eismo įvykis fiksuotas šalia Jonavos sporto arenos. 

Susisiekus su įmonės vadovybe, ši kol kas negalėjo pateikti informacijos apie tai, kaip stipriai buvo apgadintas jos automobilis. 

Kaip teigia įmonės vadovas, vairuotojas darbą pradėjo blaivus, tačiau tolimesni įvykiai rodo, jog  tądien spėjo ir prisigerti.

,,Kol kas nekalbėjau su juo. Negaliu daugiau nieko pasakyti. Vyksiu į policiją ir tada pats daugiau sužinosiu", - portalui jonavoszinios.lt sakė bendrovės direktorius. 

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: