Ieškota penkiolikametė mokinė atsirado

Ieškota penkiolikametė mokinė atsirado
KOV 30
2018-03-30 20:05 2018

Šiandien paskelbus, kad Neda Davidonytė dingusi jau dvi dienas, jos paieškomis pradėjo rūpintis ne tik žiniasklaidos priemonės, bet ir visuomenė.

Buvo tikrinami bendrovės "Jonavos autobusai" vaizdo įrašai, visuomenė mergaitės nuotrauka dalinosi internete. Anot internautų, mergaitė galėjo išvykti pas draugą Vilniuje.

Šiandien vakare Neda Davidonytė surasta. Ją policijos pareigūnai, gavus papildomos informacijos, surado vykstančią autobusu iš Vilniaus. Mergaitė sveika, nesužalota.

19 val. mergaitė kartu su tėvais apklausta Jonavos r. Policijos komisariate. Norėta išsiaiškinti, ar mergaitė nėra tapusi nusikaltimo auka.

Pasak policijos atstovų, pirminiais duomenimis, penkiolikmetė mergaitė dvi dienas buvo Vilniuje pas susirašinėjimo draugą, su kuriuo internetu bendravo apie mėnesį laiko. Tai pirmasis jos pabėgimas iš namų.

Interneto platybėse buvo nuvilnijusi žinia, kad Neda galėjo išvykti pas savo draugą Luką, tačiau moksleivės širdies draugas Lukas teigė, kad Neda pas jį nesisvečiavo. Ji tik buvo jam paskambinusi ir pasakiusi, kad vyksta namo. Pats Lukas teigia gyvenantis Kaune.

Panašūs straipsniai