Š. m. rugsėjo 2-ąją, Jonavos rajono savivaldybės administracija sudarė sutartį su konkursą laimėjusia UAB „Statybos ritmas“ dėl Jonavos miesto baseino statybos darbų. Tą dieną sutartį pasirašė savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Birutė Gailienė ir bendrovės vadovas Gintaras Vilutis. Sutartis pasirašyta dviem metams, visa sutarties vertė – 8 mln. 336 tūkst. eurų. Žemės kasimo ir pamatų įrengimo darbus rangovas pradėjo jau šiemet. O šiandien, spalio 2-ąją, įkasta naujojo Jonavos miesto baseino statybos pradžią simbolizuojanti laiko kapsulė.

Laiko kapsulėje – laiškas ateities kartoms, kurį pasirašė Jonavos r. savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos ministras Rimantas Sinkevičius, LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrė Kornelija Tiesnesytė, UAB „Statybos ritmas“ vadovas Gintaras Vilutis ir UAB „Simper“ vadovas Vilmantas Padaiga.

„Džiaugiuosi, kad šiais metais, kai Jonava švenčia 270-ties metų sukaktį, mes pradedame statyti dar vieną labai svarbų objektą, - kapsulės įkasimo ceremonijoje kalbėjo Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius. - Tokios statybos būtų neįmanomos be centrinės valdžios ir savivaldybės bendradarbiavimo. Ši Vyriausybė finansuoja mūsų pėsčiųjų tilto projektą, ženkliai prisidėjo prie stadiono rekonstrukcijos darbų, o dabar prisideda ir prie baseino statybų. Tikiuosi, kad ir būsima nauja Vyriausybė supras vietos gyventojų poreikius ir pratęs finansavimą“.

Marijampolėje įsikūrusi specializuotų statybos įmonių grupė „Statybos ritmas“ statybų sektoriuje dirba daugiau kaip 50 metų. 2008 m. įmonė pastatė Marijampolės futbolo stadioną ir maniežą.  UAB „Statybos ritmas“ jau dirba Jonavoje – įmonė stato miesto stadiono tribūnas ir atlieka stadiono kapitalinio remonto darbus. Naujasis baseinas iškils dabartinėje stadiono teritorijoje – šią vietą pasirinko patys Jonavos gyventojai, dalyvavę savivaldybės apklausoje.  Jonavos baseino pastatą projektavo UAB „Simper“. Vieno aukšto su rūsio patalpomis pastato plotas – 4420 kv. m. Pastate projektuojamos keturių takelių plaukimo baseinas, atskiras kūdikių baseinas, vandens pramogų ir pirčių zona, erdvė kavinei. Pagrindiniai baseino langai žvelgia į Joninių slėnį ir slidinėjimo trasą.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: