Šunų keliamas triukšmas – aštri ir aktuali tema. Jei lojantis ar cypiantis šuo nenutyla ilgą laiką, kaimynai pradeda piktintis, grasina teismais ir kviečia policiją. Taip nutiko ir birželio 20-ąją, kuomet dėl kelias dienas kaukiančio ir cypiančio šuns, Lietavos g. 5-ojo namo gyventojai iškvietė policijos pareigūnus.

Policijos pareigūnai atvykę į įvykio vietą į pagalbą pasikvietė ir ugniagesius gelbėtojus – prašyta padėti patekti į butą, esantį 5 aukšte.

Atidarius buto duris ir į vidų įleidus policijos pareigūnus bei gyvūnų mylėtojų klubo „Jonava ir keturkojai“ atstovus, viduje rastas be priežiūros paliktas šuo.

Anot policijos pareigūnų, šuns šeimininkas, su kuriuo jiems nepavyko susisiekti, išvykęs ilgesniam laikui ir palikęs be priežiūros augintinį, sulauks administracinės teisenos. Pradėtas tyrimas dėl gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pažeidimo.

Be priežiūros paliktas augintinis sulaukė gyvūnų mylėtojų klubo "Jonava ir keturkojai" globos – šunytė perduota jiems, į patikimas rankas.

Kaip rašoma šio klubo Facebook paskyroje, „Nuotraukoje matote seną šunytę, kuri vaikystę ir jaunystę su savo šeimininke praleido linksmai, nieko netrūkstant. Tačiau atėjo žiema ir visos linksmybės baigėsi, šeimininkė iškeliavo į rojų, o kalytės priežiūra atiteko sūnui.. Sūnus pats nepasirūpina savimi, o ką kalbėti apie augintinį.. Neseniai išvyko sūnus į užsienį ir paliko ją vieną bute.. Taip, 14-kos metų šunytė vienut vienutėlė praleido 10 DIENŲ uždaryta - be vandens, be maisto, be lauko, be žmogaus meilės.. Buvome pakraupę - KAIP TAIP GALIMA“.

"Jonava ir keturkojai" teigia, kad veterinarijos klinikoje atlikti šunytės tyrimai nieko blogo neparodė. Dabar telieka, atstatyti svorį, gerti vitaminus, iš naujo įgyti žmogaus pasitikėjimą ir dairytis laikinos globos, o gal net namų visai likusiai oriai senatvėje? Dėl globos kviečiama susisiekti tel.: 8 676 98545

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: