Kaip įvykių suvestinėje registruoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Jonavos rajone ilgasis savaitgalis pažymėtas liepsnomis.

Kovo 31-ąją, apie 10 val. gautas pranešimas, kad Šveicarijos sen., Gulbiniškių k., Beržyno g. dega namas. Atvykus ugniagesiams, sodų bendrijoje atvira liepsna degė mūrinis, vieno aukšto su mansarda namas. Gaisro metu nudegė dvišlaitis stogas, išdegė vidus su jame buvusiais namų apyvokos daiktais. Apdegė 15 m² ūkinio pastato stogo, esančio už 3 m. Išsaugotos prie namo priblokuotos medinės medžio dirbtuvės. Taip pat išgelbėtas už 4 m esantis garažas ir kaimynų ūkinis pastatas už 4 m. Savininkui dėl rankų nudegimo suteikta medikų pagalba, į gydymo įstaigą nevežtas. Vanduo gaisrui gesinti buvo tiekiamas motoriniu siurbliu iš dirbtinio vandens telkinio, esančio už 40 m nuo gaisravietės. Gaisro priežastis - neatsargus žmogaus elgesys.  

Balandžio 1-ąją, apie 13 val. gautas pranešimas, kad Ruklos sen., Ruklos mstl., prie mokomojo pulko dega metalinis šiukšlių konteineris atvira liepsna. Užgesintos šiukšlės, degusios metaliniame 6 t konteineryje.  

Balandžio 1-ąją, apie 14 val. gautas pranešimas, kad Užusalių sen., Svilonėlių k., Miško g., soduose deginama žolė, šalia yra namas. 10x0,5 m plote degusią žolę užgesino gyventojai iki ugniagesių atvykimo. 

Balandžio 1-ąją, apie 16 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Stoškų k., Serbentų g. kaimynai degina šiukšles, jaučiamas aitrus kvapas, mato tamsius dūmus. Informuoti aplinkosaugininkai. Atvykus paaiškėjo, kad prižiūrint deginamos augalinės atliekos. Dėl didelio uždūminimo laužas užgesintas. 

Balandžio 1 d., 16 val. 15 min. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Ilgabradų k. dega pieva, gaisras plinta į miško pusę, iki jo apie 30 m. Užgesinta žolė, degusi 100 arų plote.  

Balandžio 1-ąją, apie 22 val., gautas pranešimas, kad Vasario 16-osios g., degalinės teritorijoje atvira liepsna dega automobilis, rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams, automobilis „Audi A4“ jau buvo užgesintas miltelių gesintuvu. Atjungtas akumuliatorius, padėta patraukti automobilį į saugią vietą. Apdegė automobilio buferis. 

Balandžio 1 d., 23.33 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Stoškų k., kelyje Ukmergė–Jonava nuo kelio nuvažiavęs tamsios spalvos automobilis, žmonių niekur nematė, o pranešėjai nesustojo. Atvykę ugniagesiai aptiko, kad automobilis „Volvo V70“ buvo nuvažiavęs nuo kelio, žmonių viduje nebuvo.

*Parengta pagal pirminių įvykių suvestinių duomenis 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: