Liepos 20 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų miesto sportininkų komanda.

Sportininkai vyrai varžybose spaudė svėrimo metu užfiksuotą savo svorį, o sportininkės moterys- pusę svėrimo metu užfiksuoto savo svorio. Jonaviečiai: Augusta Chlomko, Agnius Stučinskas, Leta Dagilytė, Vitalijus Chlomko atstovavo ,,Aleks atletik" klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas.

Visi sportininkai lipo ant prizininkų pakylos. Augusta Chlomko iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Ji iškovojo ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių. Jai tai buvo antrosios štangos spaudimo varžybos.

Merginos tėčiui ir treneriui Vitalijui Chlomko taip pat sekėsi: M1 veteranų kategorijoje iškovota pirma vieta, trečia vieta atviroje (suaugusių) amžiaus grupėje, trečia vieta absoliučioje įskaitoje.

Agnius Stučinskas iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose, antrą vietą atviroje (suaugusių) amžiaus grupėje ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų jaunimo amžiaus grupės sportininkių. Komandinėje įskaitoje sportininkai iškovojo trečios vietos komandinę taurę.

Sveikiname sportininkus ir trenerius!

Sporto klubo info. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: