Šiandien jau rašėme, kad rugsėjo 5 dieną apie 15.50 val. iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pabėgo Lietuvos kalėjimų tarnybos Kauno kalėjimo nuteistasis Mantas Mančiauskas (gim. 1997 m.). Vyras yra nuteistas arešto bausme.

Vyras į Kėdainių policijos komisariatą buvo pristatytas procesiniams veiksmams. Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes ir vykdo nuteistojo paiešką. Pirminiais duomenimis, iš komisariato pasišalinęs vyras, įsėdo į automobilį „Porsche Cayenne“. Automobilis apie 23.00 val. rastas Kėdainiuose.

Kaip portalui jonavoszinios.lt pasvirtino Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, ieškomas vyras yra įtariamasis ikiteisminiame tyrime, kai iš Jonavoje veikiančios parduotuvės seifo buvo pavogta beveik 20 000 eurų. 

Birželio 14 d. apie 1 val. 10 min. Jonavoje, Žemaitės g., iš parduotuvės, suvedus įėjimo į patalpas ir seifo signalizacijos kodus, pavogta 18 916,21 euro.

Netrukus paskelbta, kad dar tą pačią parą Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė įtariamuosius. Paaiškėjo, kad keliems Kėdainių miesto gyventojams įvykdyti nusikaltimą galėjo padėjo vietinė moteris. Policijos pareigūnai  atliko kratą pas vieną iš įtariamųjų. Dalis įtariamųjų yra žinomi policijos pareigūnams už anksčiau įvykdytus nusikaltimus.


Asmenis, žinančius vyro buvimo vietą, jį mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK pareigūnus telefonu 8 700 606 00 arba 112.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: