Gruodžio 4-ąją sporto klubas "Faiteris" dalyvavo Vilniuje vykusiame Lietuvos atvirajame ,,Grappling" čempionate.

Jo rezultatai - džiugina:

Miglė Nemanytė -1 vieta;
Arnis Železniakas - 1 vieta;
Albertas Kašėta - 1 vieta;
Gediminsa Strumickas - 2 vieta;
Vladimir Koviazo -  2 vieta;
Vainius Giedraitis - 3 vieta;
Danielius Čiuladis - 3 vieta.

Kazys Kazakevičius pirmą varžovą nugalėjęs, antroje kovoje po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir liko be medalio. Nors medalio neiškovojo, jis įgijo neįkainuojamos patirties. 

,,Žinoma, visada yra kur tobulėti, bet ir šie pasiekti rezultatai labai džiugina. Klubo sportininkai atidavė visas jėgas kovodami ir turime ne vieną iškovotą medalį.  Labai smagu ir tai, kad tarp klubo sportininkų susidariusi pozityvi, draugiška atmosfera, varžybose tai labai svarbu. Svarbu, kai sportininkai vienas kitam padeda, vienas kitą palaiko.
 
Mums brangūs visi klubo sportininkai: ir tie, kas laimi medalius, ir tie, kam nepasiseka, ir tie, kurie nedalyvauja varžybose - jie irgi prisideda prie klubo pasiekimų, kartu treniruodamiesi. Esame vienas klubas, viena komanda", - po varžybų pasiektais rezultatais džiaugėsi klubo prezidentas ir treneris Arnoldas Lukošiūnas.
 
SK ,,Faiteris" dėkoja visiems šiems sportininkams už drąsa ir ryžtą.
 
,,Šie metai buvo sudėtingi dėl Covid 19, tačiau tenka prisitaikyti prie įvairių apribojimų, ilgą laiką negalėjome treniruotis, bet ir tokiomis sudėtingomis sąlygom sugebėjome šiais metais iškovoti daugybe gražių pergalių", - teigė A. Lukošiūnas, primindamas šių metų pasiekimus: spalio 9-ąją Pasaulio IGF Grappling čempionate Albertas Kašėta laimėjo 1-ąją vietą, Miglė Nemanytė - 2 vietą.
 
2021-09-25 OPEN SUNCITY MMA TOURNAMENT varžybose susumavus visų klubų iškovotus medalius, SK ,,Faiteris" užėmė 1 vietą.
 
2021-10-23 atvirajame ringe Pantera ,,Žalgirio taurė" dalyvavo 22 klubai. Susumavus visų rezultatus, SK ,,Faiteris" iškovojo 2 vietą. 
 
2021-05-22 Atvirajame Baltijos MMA čempionate dalyvavo 32 klubai. Susumavus visų jų iškovotus medalius, SK ,,Faiteris" pelnė 3 vietą. 

2021-aisiais SK ,,Faiteris" Jonavoje organizavo du tarptautinius renginius: MMA atvirąjį Baltijos čempionatą ir Baltijos atvirąjį Grappling čempionatą. Į juos sugužėjo sportininkai iš įvairių pasaulio šalių.
 
,,Esame dėkingi už bendradarbiavimą Jonavos rajono savivaldybei, Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui.
 
Viskas susideda į vieną: sportininkų ir trenerių kruopštus darbas, Jonavos savivaldybės ir JKKSC palaikymas. Dėl to ir rezultatai džiuginantis", - teigė klubo prezidentas ir treneris A. Lukošiūnas.
 
Jis dėkoja klubo sportininkams ir treneriams už įdėtą nuoširdų ir nelengvą darbą: Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai.
 
,,Papildomai norėčiau pažymėti ir dar kart padėkoti Tomui Svirskiui už ilgametį darbą. Šis treneris jau  beveik 10 metų kartu su mumis. Linkiu visiems mums - sporto klubui "Faiteriui" toliau augti ir klestėti", - kalbėjo A. Lukošiūnas. 
 
Artėjant šventėms, "Faiteris" sveikina visą sporto bendruomenę, draugus, kolegas, partnerius ir jonaviečius.
 
,,Būkite sveiki ir energingi", - ,,Faiteris". 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: