Šį savaitgalį Žagarėje vyko dvejos varžybos, kurias organizavo Lietuvos Jėgos trikovės federacija: gruodžio 10 dieną - Lietuvos jėgos trikovės čempionatas, o gruodžio 11 dieną - Lietuvos štangos spaudimo čempionatas.

Jose dalyvavo mūsų miesto sportininkai: Augusta Chlomko ir Agnius Stučinskas. Jie atstovavo ,,Aleks atletik" klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas.

Abu sportininkai lipo ant prizininkų pakylos ne po vieną kartą. Gruodžio 10 dieną, Lietuvos jėgos trikovės čempionato metu, buvo atliekami trys veiksmai su štanga: tūpimas, spaudimas, atkėlimas, vėliau sumuotas surinktų kilogramų skaičius.

Rezultatai skaičiuojami pagal IPF koeficientą. Jaunių amžiaus grupėje Augusta Chlomko iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Šiose varžybose Augusta surinko 235 kg. Ji taip iškovojo antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių.

Agnius Stučinskas iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose. Jis surinko 440 kg.

Gruodžio 11 dieną Lietuvos štangos spaudimo čempionato metu buvo atliekamas štangos spaudimo veiksmas. Čia Jonavos sportininkams taip pat sekėsi.

Jaunių grupėje Augusta Chlomko, paspaudusi 47,5 kg, iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Ji taip pat iškovojo antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių.

Agnius Stučinskas, paspaudęs 117,5 kg, iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkų.

,,Linkime sportininkams ir treneriui sėkmės ir naujų pergalių!", - skelbia ,,Aleks atletik".