Dar šių metų pradžioje buvo skelbta, kad Jonavos Joninių tvenkinio infrastruktūra sulauks atnaujinimo. Apie tai buvo pranešęs meras Mindaugas Sinkevičius teigdamas, kad esanti maudyklos infrastruktūra jau seniai darkė bendrą, atnaujintą Joninių slėnio vaizdą.

Kaip tuomet sakė meras, turimą puikų smėlėtą krantą, persirengimo kabinas, suoliukus, dušą, darko sovietmečiu įrengtas lauko baseinas, kuris net nėra saugus. Todėl, sakė M. Sinkevičius, išardysime betonines rampas ir suformuosime gražų smėlio paplūdimį, kuriuos bus galima patogiai ir saugiai pasiekti vandenį.

Infrastruktūros atnaujinimas pradėtas dar žiemos metu. Griovimo darbai vandenyje nepareikalavo tvenkinio vandens išleidimo. 

Maudymosi sezonui artėjant ir siekiant įsitikinti, ar po griovimo darbų neliko vandenyje pavojingų atliekų, vakar, gegužės 10 -ąją, narai apžiūrėjo Joninių slėnio tvenkinio dugną.

Kaip šiandien pranešė meras Mindaugas Sinkevičius, maudytis toje vietoje, kur buvo išardytos senos betoninės konstrukcijos, kol kas nerekomenduojama. Nėra dar visiškai saugu.

Anot miesto vadovo, tvenkinio dugnas bus dar kartą išvalytas ir tik tada bus atidarytas maudynių sezonas.  

Jonavos mieste yra keturi tvenkiniai, pradžią jiems davė Varnutės upelis. Tvenkiniai turi savo oficialius pavadinimus - Lakštingalų, Gulbių, Gervių ir Joninių, kurį anksčiau vadinome pirmuoju Varnutės tvenkiniu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: