Saulėtą gegužės 11 d. Jonavos Lietavos stadione rinkosi jaunieji lengvaatlečiai iš Jonavos, Kauno, Birštono, Prienų, Kėdainių, Krakių, Šiaulių ir Vilniaus į sportinio ėjimo-bėgimo varžybas „Jonavos sporto centro taurė 2023“. Vasario mėnesį Jonavos sporto centras pasipraktikavo ir surengė pirmąsias uždarų patalpų sportinio ėjimo varžybas Jonavos sporto arenoje, o gegužės mėnesį buvo nuspręsta, jog ėjimo-bėgimo varžybas reikia surengti ir Jonavos Lietavos stadione – čia puiki sportinė bazė ne tik futbolininkams, bet ir lengvaatlečiams.

„Pagrindinė varžybų sumanytoja ir iniciatorė – lengvosios atletikos trenerė Gražina Goštautaitė, kuri „gyvena“ sportiniu ėjimu, na o mes su mielu noru bandome prisidėti prie šios gražios idėjos įgyvendinimo. Matydami didelį jaunųjų sportininkų susidomėjimą, tikimės, jog tokias sportinio ėjimo-bėgimo varžybas galėsime daryti kasmet ir galbūt tai taps tradicinėmis mūsų varžybomis.“ – dalinosi mintimis Jonavos sporto centro direktorė Jūratė Stanislovaitienė.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Jonavos sporto centro įsteigtomis taurėmis, o varžybų prizininkai – medaliais. Specialiais prizais buvo apdovanoti jauniausias ir jauniausia dalyviai – jais tapo Arnas Marcinkus (6 m.) ir Jogailė Savickaitė (7 m.). Techniškiausiais sportinio ėjimo rungties dalyviais pripažinti Benas Marcinkus ir Emilija Pirtinaitė.

Varžybas užbaigė „draugų bėgimas“ – graži iniciatyva, kuria siekiama bendrystės ir skatinamas draugiškas elgesys sporte.

Varžybų nugalėtojai, prizininkai skelbiami čia : https://jsc.lt/naujienos/ivyko-respublikines-sportinio-ejimo-begimo-varzybos-jonavos-sporto-centro-taure-2023

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: