Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, gruodžio 1-ąją, Jonavoje įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglutė.

Pagrindinė miesto eglė papuošta tradicinėje vietoje – Sąjūdžio aikštėje, kuri sekmadienį tiesiog atgijo. Palankios oro sąlygos, nedidelis šaltukas ir jau žiema kvepiantis oras neišgąsdino miestiečių ir sukvietė itin gausiai pasigrožėti artėjančių švenčiu simboliu.

Šventės metu veikė prekybinė mugė, įvairios edukacijos, pramogos vaikams.

Kaip scenoje kalbėjo Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius, šiais metais Jonava didžiuojasi turėdama 50 Kalėdinių eglių ir tik dvi iš jų „valdiškos“ –  Sąjūdžio aikštėje ir Joninių slėnyje. Kitos eglutės, įsikūrusios Ramybės skvere, Kalėdų miestelyje, sukurtos įmonių, įstaigų ir organizacijų.

Jonavos eglę įžiebti padėjo Kalėdų Senelis, kuris iki scenos atvyko Kalėdamobiliu. Tiesa – pirmas bandymas nepavyko, įsižiebė tik fejerverkų fontanai, tačiau tai – tik šuo dalis. Antruoju bandymu Sąjūdžio aikštė nušvito įsižiebus Kalėdų eglei bei šventiniams fejerverkams.

Vėliau miestiečių sielas šildė ir šventinę nuotaiką dovanojo Monikos Linkytės ir grupės koncertas.

Šių metų tema „Kalėdinių nykštukų paslaptys“. Kiekvieną sekmadienį Kalėdinių eglučių miestelyje bus atskleidžiama po vieną paslaptį.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: