Gegužės pabaigoje, trys Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sportininkės, dalyvavo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose. Jaunės Ema Sarafinaitė, Greta Malinauskaitė ir Alita Masionytė Palangoje varžėsi su pajėgiausiais Lietuvos jaunimo ir suaugusių grupių lengvaatlečiais. Aukščiausią vietą iškovojo Ema Sarafinaitė 400 metrų bėgime iškovojusi antrąją vietą ir tik kelios šimtosios sekundės ją skyrė nuo nugalėtojos E.Kruminaitės iš Klaipėdos. 5000 m sportinio ėjimo rungtyje Alita Masionytė beveik 2 minutėm pagerino savo asmeninį rekordą ir finišavo ketvirta. Greta Malinauskaitė 800 m bėgime iškovojo devintąją vietą.

Jaunieji Jonavos KKSC sportininkai po ilgokos, priversitinės karantino pertraukos dalyvavo sportinio ėjimo varžybose „Krakėms 600“. Dėl pandemijos šios varžybos tapo pirmuoju Lietuvos Eksėjikų klubo taurės etapu (keli etapai buvo atšaukti ar perkelti į rugsėjo mėnesį. Šiose varžybose sėkmingai startavo jaunesnių vaikų grupės ( 2010 m.g. ir jaun.) atstovės. Ieva Kliokmanaitė 1 km nuotolį įveikė antra, o Urtė Ūmantaitė iškovojo trečiąją vietą. Šiose varžybose teisėjai išrinko ir apdovanojo gražiausią techniką pademonstravusius ėjikus. Tą kartą taure už gražiausią techniką apdovanotas Urtės brolis Jonas Ūmantas. Ketvirtoji finišavusi jonaviškė Aistė Klapatauskaitė apdovanota taure kaip  jauniausia varžybų dalyvė ir taip pat buvo giriama už gražią ėjimo techniką. „Mediniu“ ketvirtosios vietos medaliu nesidžiaugė Inesa Chlapotinaitė, bet buvo patenkinta pagerintu asmeniniu rekordu.

Birželio 1 dieną vykusiame Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate, Vilniuje, dalyvavo keturiolika sporto centro auklėtinių. Geriausiai sekėsi Pauliui Bagdonavičiui ( 300 m, 5 vieta iš 22 dalyvių), Tautvydui Litvinavičiui ( 600 m, 10 vieta iš 18 dalyvių), Austėjai Runkėvič ( 1000 m sp.ėjimas, 8 vieta) ir Odetai Klinkevičiūtei ( 300 m, 13 vieta iš 36 dalyvių).

Vasara lengvaatlečiams bus darbinga, nes jų laukia Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusių čempionatai, tarptautinės ir draugiškos varžybos.