Jonavos U19 vaikinų futbolo komanda, Lietuvos U19 čempionato nugalėtoja, sužaidė draugiškas rungtynes su NATO karių rinktine.

Tai buvo pirmasis karių ir jonaviečių bendruomenės renginys po to, kai liepos 5-ąją Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius ir NATO priešakinių pajėgų vadas, leitenantas Danielis Andra pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Šia sutartimi siekiama skatinti glaudžius ryšius tarp gyventojų ir daugiatautės kovinės grupės. Tikimasi, kad įvairiapusiškas ir draugiškas Rukloje dislokuotų karių bendravimas padės stiprinti ir plėtoti kaimyniškus jų tarpusavio santykius.

„Draugiškos futbolo varžybos, kuriose svečiai nugalėjo rezultatu 4:2, tik pirmoji draugystės išraiška. Tikiu, kai tai taps gražia tradicija ne tik sporto, bet ir kitose srityse, kaip antai kultūros, švietimo, socialinėje“, - sako Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė.

Rotuojamoje NATO kovinėje grupėje Rukloje šiuo metu tarnauja apie 1,2 tūkst. karių. Šis vienetas Lietuvoje dislokuotas 2017 metų pradžioje. Tarptautiniam NATO batalionui vadovauja Vokietija, čia dislokavusi maždaug 500 karių.

Jonavos r. savivaldybės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: