Jonavos gyventojas Marius, atsiuntęs laišką su nuotraukomis ir portalo redakcijai, ir, kaip jis tvirtino, Jonavos savivaldybės administracijai, nori viešai padiskutuoti apie galimai nesaugias vaikų žaidimų aikšteles. Jo vertinimu, vaikų žaidimų aikštelių ,,patikros" atliekamos tik dėl akių, o realiai jomis niekas nesirūpina. Tačiau rajono savivaldybės atstovai pateikia kiek kitokią informaciją. 

„Sveiki. Uždaviau klausimą Jonavos savivaldybės administracijai, bet kadangi savaitgalis, tai atsakymo greito gauti nesitikiu.  Bet visgi norėtųsi pakalbėti gal daugiau viešai, todėl kad viešumas geriausias vaistas.

Jonavoje nemažai vaikams įrengtų žaidimų aikštelių, tas labai smagu tikrai, tačiau yra tokių, į kurias vaikas nuėjęs pažaisti gali rimtai susižaloti.  Šiandien teko nueiti su vaikais pažaisti į aikštelę šalia prekybos centro Merė. Namukas su čiuožykla, tiesiogine žodžio prasme, supuvęs, sutrūnijęs, ant jo neleidau net vaikams žaisti, nes laiptų pakopos vos laikosi, visa laiptų konstrukcija sutrūnijusi ir akivaizdžiai tai matosi. Kyla klausimas, kaip tokios aikštelės yra tikrinamos kasmet ar atitinka eksploatavimą tolimesnį?  Jeigu žiūrima tik ,,dėl vaizdo " ir iš tolo, tai tada suprantama. Negana to, matyt, laukiama, kol kieno nors vaikas susižalos ir ką tada atsakys savivaldybė tėvams? Kad viskas tvarkoje? 

Medinės konstrukcijos nesupūna per vieną vasarą kaip minėtoje aikštelėje. Tad reiškia, kad daug metų tokios ,,patikros" atliekamos tik dėl akių. Norėtųsi gauti viešus atsakymus iš atsakingų už tai žmonių.  Manau, tai yra rimta problema ir ją reikia spręsti. Pridedu aikšteles foto", - rašo Jonavos gyventojas Marius.

Į jonaviečio klausimą netrukus atsakė Jonavos r. savivaldybės atstovas spaudai Evaldas Utyra.

„Kiekvienais metais Jonavoje savivaldybė kartu su miesto seniūnija įrengia po naują vaikų žaidimų aikštelę, tuo tarpu senos ir jau netinkamos naudoti išmontuojamos. Artimiausiu metu bus išmontuoti ir pasenę žaidimų aikštelės įrenginiai šalia Merės parduotuvės, o netoliese, viename iš kiemų bus įrengta nauja vaikų žaidimų aikštelė“,- teigė E. Utyra.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: