Su redakcija susisiekusi moteris pateikė savo pastebėjimus, kokias problemas įžvelgia Jonavos baseine. Įstaigos vadovybė tikisi visų klientų tolerancijos ir supratingumo.

Dažnai į baseiną sportuoti ateinanti jonavietė teigia, jog norėtųsi, kad būtų apžvelgta susidariusi situaciją Jonavos baseine darbo dienomis, nes ji susidurianti su tam tikromis problemomis.

,,Sportuoti ten einu dažnai, tad nuolat susiduriu su šia problema. Darbo dienomis, kada vyksta pradinukų sportas ar būreliai bei senjorų pratimai, treneriai ir gelbėtojai nuolat išvaro žmones iš takelių. Iš 4 takelių lieka vienas. Profesionalūs sportininkai turi dalintis takeliais su tais, kurie plaukia savo malonumui. Kartą, mano pusbrolis, 6 metų berniukas, buvo išvarytas iš vaikų baseinelio, nes ten vyko pamokos. Kodėl taip yra, kad sumokėję pilną bilieto kainą, turiu gauti paslaugą, kuri yra taip apribota?

Dabar pasiekė naujiena, kad bus rengiamos treniruotės ir POLA gyventojams. Tai gal tada baseinui derėtų taikyti nuolaidas piko valandomis, kadangi pilnos paslaugos negaliu sulaukti. Plius, kalbame apie įžūlų trenerių elgesį. Tikiuosi, kad apžvelgsite šią bėdą",- rašo moteris.

Į gyventojos pastabas atsakanti Jonavos baseino direktorė Aira Kaunietė teigia, jog tikisi visų klientų tolerancijos ir supratingumo.

„Jonavos baseine darbo dienomis vykdomos įvairios veiklos: plaukimo pamokos pradinukams, sportinio plaukimo treniruotės, mankštos senjorams, žmonėms su negalia ir POLA kortelių turėtojams. Mūsų įstaiga siekia, kad kuo daugiau Jonavos rajono gyventojų galėtų pasidžiaugti šia miesto dovana.

Plaukimo baseino takelių užimtumo grafikai sudėlioti taip, kad pavieniams klientams liktų du ir tik retais atvejais vienas plaukimo takelis. Šiai dienai tik trečiadieniais nuo 16.30 iki 18.00 val. pavieniai klientai naudojasi vienu plaukimo takeliu.

Tikimės klientų tolerancijos ir supratingumo“, - teigia Jonavos baseino vadovė.

Tikrinant Jonavos baseino užimtumą, aptinkamas ir naujas kvietimas senjorams. Jonavos baseinas kviečia Jonavos senjorus nuo 60 metų registruotis į nemokamas mankštas vandenyje. Užsiėmimai startuos nuo gegužės 16 dienos. Registracija tel.: +370 673 47348.

Svarbu: senjorai dalyvaujantys kituose Jonavos baseine vykstančiuose nemokamuose užsiėmimuose - neregistruojami.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: