„Ar bus kada imamasi rimtų priemonių sudrausminti  baikerius? Jų keliamas triukšmas naktimis neleidžia ramiai ilsėtis. Nuo 22 val. turėtų būti ramybė“, - tokiu pranešimu į portalą jonavoszinios.lt kreipėsi jonavietė.

Anot moters, naktinis motociklų  burzgesys itin girdimas Chemikų g., Vasario 16 - osios g.

„Triukšmas sklinda dažniausiai iš Vasario 16 - osios g., nes dažniausiai važinėjama būtent ta gatve. Yra buvę, kad ir 1, 2 val. nakties "skraido", o kiek jų ten važinėja, pasakyt tiksliai negaliu, pagal garsą spėju gal 3 ar 4“, - rašo jonavietė ir prašo, kad situaciją pakomentuotų policijos atstovas. 

Kaip teigia Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK),  atsižvelgiant į jonavietės skundą, bus imtasi papildomų priemonių.

„Šiais metais gauti 2 pranešimai apie motociklininkų keliamą triukšmą Jonavoje. Minėtose gatvėse (Chemikų g. ir Vasario 16-osios g.) dėl motociklininkų keliamo triukšmo pranešimų negauta.

Atsakomybė už motociklininkų keliamą triukšmą gali būti taikoma pagal LR ANK 48 str. (Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, nevykdymas ar pažeidimas) arba 188 str. (Viešosios rimties trikdymas).

Nuo birželio 1 d. iki šios dienos nusižengimų, dėl motociklininkų keliamo triukšmo, nenustatyta, tačiau atsižvelgiant į gyventojų nusiskundimus, numatomas prevencinis patruliavimas Jonavoje“, - rašoma Kauno AVPK atsakyme.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: