Jonavietė Elvija Zvicevičiūtė pristatė pirmąjį savo kūrinį - ,,Tuo pačiu ritmu". Kaip sako jonavietė, šis, ko gero, labiausiai patikti turėtų tiems, kurie yra patyrę nelaimingą meilę.

Kūrinys - kupinas jausmų

,,Mano kūrinys yra apie meilę, kurios negali pamiršti. Kai atrodo, kad jau norėtum paleisti žmogų, tačiau jis vis sugrįžta atgal.

Manau, šis kūrinys labiausiai tiks ir patiks klausytojams, kurie patys yra patyrę santykių pabaigą, ypatingai - merginoms", - paprašyta papasakoti apie ,,Tuo pačiu ritmu", pasakojo jonavietė. 

Apie kūrybinį procesą

E. Zvicevičiūtė pripažįsta, kad kūrinio kūrybą lydėjo nevienareikšmiai jausmai.

,,Iš pradžių buvo labai nedrąsu išvis kažką kurti. Ši daina buvo viena pirmųjų, bet iki jos ėjau ilgą kelią. Pirmiausia sugalvojau, kad labai noriu kažką sukurti savo, kas atspindėtų mane.

Susitikau su prodiuseriu ir jis man pasiūlė kurti jau ,,ant muzikos". Iš pradžių buvo keista, bet išsirinkau patinkantį ritmą ir žodis po žodžio sukūriau dainą, kurią dabar jau paleidau į viešumą", - pasakojo E. Zvicevičiūtė.

Artimieji palaikė

Klausytojai ,,Tuo pačiu ritmu" išgirsti galėjo jau praėjusios savaitės pabaigoje. Pasiteiravus, kaip mergina jautėsi viešai pristačiusi savo kūrinį, E. Zvicevičiūtė prisimena, kad pirmieji jį įvertino jos artimieji.

,,Nemeluosiu, buvo labai baisu, ką pasakys pažįstami, šeima, todėl prieš išleidžiant viešai, visų pirma daviau jo paklausyti keliems draugams ir šeimos nariams.

Kai jie patikino, kad daina patinka, tada ją pristatyti viešai atrodė žymiai lengviau ir tiek daug jaudulio nebuvo.

Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad mano kūrinys “prilipo” jau ne vienam. Tikiuosi, kad jis suras kelią ir į dar daugiau širdžių", - teigė jonavietė. 

Nežada sustoti

E. Zvicevičiūtė idėjų turi ir kitiems kūriniams.

,,Mintyse tikrai turiu dar ne vieną dainą. Kol kas jas dar pati taisau ir perkūrinėju, tobulinu, kad būčiau įsitikinus, jog šios dainos neš būtent tokią žinią, kokią noriu perteikt", - pokalbio pabaigoje sakė pašnekovė. 

,,Tuo pačiu ritmu" galite pasiklausyti paspaudę čia. 

Taip pat šis pasiekiamas Spotify, Apple music bei kitose platformose. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: