,,Gerai būtų sužinoti, kodėl ardo autobusų stoteles? Bent jau kiek mačiau, tai Žemaitės g, o šiandien jau ir Kosmonautų g. Tik neseniai padarė, sudėjo švieslentes ir vėl iš naujo?", - redakcijai skirtame laiške teiraujasi Ilona. 

Jonavos r. savivaldybės Statybos, remonto ir architektūros skyriaus vedėjas Arnoldas Musteikis patikslina, kad autobusų sustojimai nėra ardomi, o yra remontuojami.

,,Tose vietose, kur šiuo metu atliekami darbai, remonto darbų anksčiau nebuvo, tik kito projekto metu buvo pastatytos informacinės švieslentės, kurios ir bus paliekamos prie naujai suremontuotų autobusų sustojimų. Šiuo etapu remontuojami 8 autobusų sustojimai Jonavos mieste.

Atnaujinamos autobuso laukimo aikštelės, įrengiami paviljonai su suoliukai bei šiukšliadėžėmis",- sako skyriaus vedėjas bei informuoja, pagal kokį projektą atliekami darbai.

Autobusų stotelės tvarkomos pagal projektą Nr. 04.5.1-TID-R-514-21-0003 ,,DARNAUS JUDUMO PRIEMONIŲ DIEGIMAS JONAVOS MIESTE“.

Jonavos rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę „Darnaus judumo priemonių diegimas“, su Centrine projektų valdymo agentūra 2020 m. birželio 4 d. pasirašė projekto „Darnaus judumo priemonių diegimas Jonavos mieste“ įgyvendinimo sutartį

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: