Kaip žinia, Jonavoje veikia mobilus koronaviruso testavimo punktas, įrengtas automobilių stovėjimo aikštelėje šalia buvusios „Norfa“ parduotuvės, Žeimių g. 21A. Kurį laiką buvo skelbiama, kad negalintys į punktą atvykti savo transportu, pavežėju ar taksi, asmenų pavėžėjimu į mobilų punktą rūpinasi savivaldybės pasamdyta UAB „Vilkai“.

Tačiau neseniai, socialiniuose tinkluose užvirė diskusija, o tiksliau, mesti įtarimai, kad galimai minėta taksi įmonė pelnosi iš gyventojų, vykstančių pasitikrinti ar neserga koronavirusu. Viena diskusijos dalyvė portalui jonavoszinios.lt atsiuntė klausimą, kad jei taksi paslaugas apmoka savivaldybė, kodėl „Vilkai“ dar ima mokestį už pavėžėjimą iki patikros punkto ir iš važiuojančių gyventojų? Ar nebus tai nelegalus pasipelnymas? O gal savivaldybė jau nutraukusi sutartį su įmone ir čia nėra nieko nelegalaus?

Skubame patikinti, jog UAB „Vilkai“ nevykdo nelegalios veiklos, pavėžėdami jonaviečius į mobilų testavimo punktą. Tai patvirtino ir Jonavos rajono savivaldybės administracijos patarėjas civilinei mobilizacijai Vytautas Kaminskas.

„Šalių sutarimu sutartis su UAB „Vilkai“ buvo nutraukta dar pernai lapkričio mėn. pradžioje, o mokestį ima kaip už eilines taksi paslaugas“, - teigia V. Kaminskas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: