,,Sveiki. Turiu jums prašymą - noriu, kad paskelbtumėt mano padėką Jonavos miesto tvarka besirūpinantiems žmonėms. Esu pensininkė, automobilio nevairuoju ir visur vaikštau pėsčiomis. Negaliu atsidžiaugti, kad tiek mano daugiabučio kiemo gatvelės, tiek tos, kurios nutolusios nuo miesto centro - nukastos, pabarstytos. Tai prisideda ne tik prie tvarkos, bet ir prie gyventojų sveikatos - mažesnė tikimybė paslysti.

Tuo pačiu noriu kreiptis į jonaviečius, kurie nuolat lieja pykti dėl slidžių gatvių. Juk žiema! Snigo, sninga ir snigs. Geriau ne burbėkime, o padėkokim savo valytojoms!", - toks laiškas vakar pasiekė portalo jonavoszinios.lt redakcijos pašto dėžutę. Jį pasirašė Kosmonautų gatvės gyventoja prisistačiusi Vida.

Dalinamės gauta padėka su savo skaitytojais ir primename, kad mieste gatves valo tiek specialūs traktoriukai, tiek valytojos.

Kalbant apie kelių būklę, dalis jų priklauso savivaldybei, kiti - Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Atitinkamai, dalį jų prižiūri UAB ,,Jonavos paslaugos", kitus - AB ,,Kelių priežiūra". 

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: