Natūralu, kad vasaros metu vyksta pats rekonstrukcijų, modernizavimo ir atnaujinimo darbų įkarštis. Keliai, gatvės, parkai bei kitos miesto erdvės atnaujinamos. Darbus atliekančios įmonės neretai perspėja pėsčiuosius ar vairuotojus apie būsimus darbus bei atsiprašo už laikinus nepatogumus.
Šiandien portalas jonavoszinios.lt sulaukė jonavietės Monikos paklausimo dėl stūksančių blokų, kurie sustatyti taip, kad trukdo matomumą vairuotojams, ketinantiems išvažiuoti į pagrindinę Žeimių gatvę.
„Kas atsakingas už tai, jog visiškai nieko nesimato išvažiuojant iš poliklinikos į Žeimių gatvę. Ant pačios sankryžos stovi kažkokie statybiniai blokai, panašūs į sieną. Per ją, norint išsukti iš poliklinikos į Žeimių gatvę, reikia puse automobilio išvažiuoti į pagrindinį kelią. Matomumas lygus nuliui. Sankryža visiškai nesaugi. Autoavarijų tikimybė didelė. Pati šiandien važiavau su kūdikiu ir galiu pasakyti - baisu! Labai prašau patraukti saugiam eismui trukdančias kliūtis, kol kažkas nenukentėjo“, - piktinasi jonavietė Monika ir priduria, kad toks statybinių blokų pastatymas - tikras absurdas. Jonavietė atsiuntė ir sankryžos nuotraukas bei siūlo kelis variantus, kaip šią sankryžą galima padaryti saugesnę - statyti veidrodį arba nuo žiedo neleisti važiuoti pirma eismo juosta.
„Tai bendrovės „Jonavos vandenys“ vykdomas projektas. Šiandien bendravau su darbus vykdančiais statybininkais, kurie patikino, kad jau šiandien kliūties nebeliks. Statybiniai blokai tik trumpam buvo sandėliuojami minėtoje vietoje, o šiandien jie jau bus įkasti į žemę“, - teigė miesto seniūno pavaduotojas Tautvydas Pabrinkis.

















