Portalo redakcijai laišką ir nuotraukas atsiuntęs jonavietis Laimonas prašo pasidomėti, ar Žeimių take nevykdoma galimai neteisėta ,,labdara", kitaip tariant, ar nėra nusavinamos šaligatvio plytelės.

„Žeimių take vyksta remontas, išardytas takelis. Labai dažnai matosi, jog atvažiuoja skirtingi automobiliai, o remontą atliekantys darbininkai padeda pasikrauti jiems plyteles. Gal būtų galima pasidomėti, kokia čia vykdoma labdara?“, - rašo Laimonas bei atsiunčia kelias nuotraukas.

Jonavos r. savivaldybės atstovas spaudai Evaldas Utyra, atsakydamas į jonaviečio nuogąstavimus teigia, kad tai – statybinės atliekos.

„Senosios šaligatvio plytelės yra statybinės atliekos, kurios priklauso darbų rangovui ir šis turėtų jas tinkamai utilizuoti“, - teigia savivaldybės atstovas.

Iš pateiktų skaitytojų nuotraukų galima daryti išvadą, kad rangovas, užuot utilizavęs statybines atliekas, gal būt dar tinkamas naudoti plyteles, nusprendė neutilizuoti, o perleisti jas kitiems, kurie galbūt sode ar darže išsiklos takelį.   

Skelbimuose neretai tenka aptikti, kad gyventojai atiduoda ar parduoda statybinį laužą  sklypų pakėlimui, keliukų tiesimui ir pan.

Tuo pačiu primenama, kad draudžiama statybinėmis atliekomis atsikratyti miškuose, paežerėse, komunalinių atliekų konteineriuose. Neteisėtai išpiltos atliekos užtraukia administracinę atsakomybę, taip pat pažeidėjams gresia ir transporto priemonės konfiskacija.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: