Portalo jonavoszinios.lt skaitytojas atsiuntė nuotrauką ir klausimą prie jos, o tiksliau – pastebėjimą, su kuriuo būtų sunku sutikti, apsilankius Ramybės skvere.

"Kai yra lėšų tiltui, baseinui, stadionui, arenai... Kada atsiras lėšų porai šiukšliadėžių parkelyje, Ramybės skvere? Nes panašus vaizdas jau ne pirmi metai. Norisi nors kibirą pastatyti...", - rašo jonavietis.

Atsiųstoje nuotraukoje, nors ir nakties metu, akivaizdžiai matosi nederamoje vietoje išmestos šiukšlės. Bet kyla klausimai – ar tikrai parke trūksta šiukšliadėžių, o gal tai paprasčiausias tingėjimas paėjėti toliau.

Dažnai apsilankantys parkelyje prie meno mokyklos neduos sumeluoti, jog šiukšliadėžės įrengtos kone prie kiekvieno suolelio. Nuotraukoje, deja, nesimato kito suolelio šono, ties kuriuo galimai yra šiukšliadėžė, todėl peršasi išvada, kad naktinėtojai tiesiog patingėjo šiukšles išmesti į jam skirtas vietas – čia pat vakarojo ir šiukšlino sau po kojomis.

Savo aplinką mylintys ir gerbiantys asmenys taip nesielgtų, atliekomis atsikratytų tinkamai, tad šiukšlintojus belieka tik sugėdinti ir paraginti, kad ateityje taip nesielgtų. Juk visi norime gyventi gražiau ir švariau.

  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: