Mitingo iniciatoriai skelbė: „Dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai, mes vienijamės!“, bei per socialines medijas pakvietė įvairių miestų, jų tarpe ir Jonavos gyventojus į generalinę repeticiją prieš didįjį renginį Vilniuje.

„Prieš didįjį maršą, organizatoriai važinėja po įvairius Lietuvos miestus ir kviečia žmones dalyvauti Šeimos gynimo marše, kuris vyks Vilniuje, gegužės 15 dieną. Gyventojams dalinam lankstinukus, laikraščius, atsakom į rūpimus klausimus, nes mitingas bus didelis, žmonių bus daug. Paskutiniais duomenimis, kuriuos aš turiu, jau užregistruota per 3 tūkstančius automobilių, o dar kitus, atskirus registracijos duomenis turi ir koordinatoriai skirtinguose  miestuose – vienur po 100, po 200, o Klaipėdoj dar apie 3 tūkstančius – mastai dideli.

Lyginant su kitais miestais Jonavoje šiandien susirinko tikrai nemažas būrys žmonių. Matome, kad žmonėms įdomu, aktualu, jie domisi, kaip viskas vyks, kaip reiks važiuoti ir panašiai“, - sako Vienas iš Didžiojo Šeimos Maršo organizatorių Dobilas Sinkevičius.   

Kaip sakė maršo koordinatorius Jonavoje Valdas, šiuo metu užregistruota per 50 automobilių, tačiau iki didžiojo maršo tikimasi sulaukti jų per 100.  

***

Gegužės 10 d., pirmadienį, 11 val. Seime įvyks spaudos konferencija, kurioje Seimo narys Petras Gražulis visuomenei paskelbs pranešimą apie tai, kad pavyko surinkti 50 Seimo narių parašus ir Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją bei įsipareigojimus neratifikuoti Stambulo konvencijos ir sustabdyti genderistinės LGBT ideologijos diegimą vaikams mokyklose Seimas privalės svarstyti artimiausiame posėdyje, kuris vyks gegužės 11 d., antradienį. 

Remiantis Seimo statutu, jeigu daugiau nei 47 Seimo nariai pasirašo kreipimąsi įtraukti klausimą į darbotvarkę, tokiu atveju Seimo vadovybė privalo įtraukti to klausimo svarstymą į artimiausio posėdžio darbotvarkę. Priėmęs Didįjį šeimos gynimo maršą palaikančią rezoliuciją Seimas taip pat patvirtintų įsipareigojimą neratifikuoti Stambulo konvencijos, įstatymais užtikrinti, kad genderistinė LGBT ideologija nebūtų diegiama vaikams mokyklose.

 Daugiau informacijos apie Didįjį šeimos gynimo maršą rasite ČIA. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: