Nuo šiol jonaviečiai be jokio vargo galės išsinuomoti įvairią statybinę techniką – mini krautuvus, keltuvus, rankinius įrankius, taip pat konteinerius, pastolius, mobiliąsias tvoras, modulinius namelius ir kt. Šiandien, liepos 20-ąją, Jonavoje (Fabriko gatvė 3), atidarytas statybinės technikos ir įrankių nuomotojo UAB ,,Cramo“ padalinys.


Didelis susidomėjimas


,,Dirbame daugybė Lietuvos miestų, bet šiandien Jonavoje atidarėme 22-ąjį ,,Cramo“  padalinį. Džiaugiamės, kad žmonės aktyviai atvyksta į atidarymo šventę, o dalis jų mūsų laukė jau nuo paties ryto. 


Labai malonu, kad jonaviečiai ,,Cramo“ pasitinka  svetingai. Neabejoju, kad pateisinsim jų lūkesčius ir nenuvilsim", – kalbėjo bendrovės Jonavos ir Kėdainių nuomos vadovas  D. Sabaliauskas. 

Nemokančius – apmokys


,,Cramo" nuomoja profesionalius įrankius.


,,Nors įranga yra profesionali, prireikus, mūsų kolektyvas kiekvienam klientui parodys, kaip naudotis ja, pamokys ir užtikrins, jog  įranga bus naudojamasi tinkamai.


Mūsų siūloma įranga yra labai įvairi, pradedant kasdienine, kuri pravers valymui, plovimui – kalbu apie siurblius, baigiant stambiąją technika – ekskavatoriais, teleskopiniais krautuvais ir panašiai“, – kalbėjo D. Sabaliauskas.


Specialūs pasiūlymai


UAB ,,Cramo“ Jonavoje startuoja su ypatingu pasiūlymu.


,,Pirmą savaitę po atidarymo trys įrankiai trims dienoms yra nemokami visiems naujiems klientams. Pasiūlymas galioja iki liepos 27 dienos.


Vėliau, kaip ir kituose padaliniuose, kiekvieną mėnesį bus skelbiamos dvi ar net trys įrankių kategorijos, kurioms bus taikoma 50 procentų nuolaida. 


Pavyzdžiui, liepos mėnesį prie šių kategorijų priskiriamos elektros generatorių, suvirinimo aparatų bei pjovimo įrangos kategorijos. Visoms joms taikoma jau minėta 50 procentų nuolaida. Rugpjūčio mėnesį jau bus išskirtos kitos kategorijos. Tad galiu pasakyti, kad ,,Cramo“ kainos visada prieinamos ir visi ras, ką išsinuomoti“, – teigė D. Sabaliauskas.


Greitai ir paprastai


Jonavos klientų poreikiais besirūpinantis ,,Cramo“ nuomos vadybininkas Laurynas Mačionis pasakoja, kad dėl įrankių apgadinimo baimę jaučiantys klientai gali pasirinkti nuomą su draudimu.


,,Tuomet klientas nepatiria jokių nepatogumų, nes viską sutvarkome mes patys: patys kontaktuojame su servisais. 


Iš klientų nereikalaujama jokių užstatų – pasirašoma nuomos sutartis ir to pakanka. Tam reikia tik asmens dokumento, užtrunkame apie 10 minučių ir išlydime laimingą klientą“, – sakė L. Mačionis.


Išnuomotos įrangos remontu rūpinasi „Cramo“ mobilioji mechanikų komanda, kuri sugedusią įrangą pataiso ar pakeičia kita per 4 valandas. Beje, užsisakius įrankius viename „Cramo“ padalinyje, grąžinti juos galima kitame.


Kliento naudai


,,Cramo“ klientus priims darbo dienomis nuo 7 iki 17 valandos. Nors padalinys Jonavoje savaitgaliais nedirbs, naudą iš to gaus tik patys klientai. 


,,Išsinuomavus įrankį penktadienį, kad ir nuo 7 ryto, ir grąžinus jį pirmadienį iki 12 valandos, reikės sumokėti tik už vienos dienos nuomą“, – pasakojo D. Sabaliauskas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: